Videoriiul

Lavastuste salvestused Elisa Stage’is

Veebiportaal Elisa Stage on ligipääsetav kõigile, selleks ei pea olema Elisa klient.
Ühe lavastuse vaatamise pilet maksab 5,99 eurot ja kehtib 24 tundi.

Rogožin

Autor:
Fjodor Dostojevski / Elise Metsanurk
Lavastaja:
Andreas Aadel ja Markus Helmut Ilves
Julge ja kujundlik lavastus Fjodor Dostojevski romaani „Idioot“ ainetel.

Aeg ja perekond Conway

Autor:
J. B. Priestley
Lavastaja:
Elmo Nüganen
„Aeg ja perekond Conway“ on J. B. Priestley nukker-kaunis käsitlus ajast ja inimsaatustest. Tegu on mitmekihilise tekstiga, mis põimib endas isiklikku ja põlvkondlikku draamat, 20. sajandi briti ajaloo narratiivi ning tavatut ajakäsitlust, tehes seda kõike hoogsas, emotsionaalses ja värvikirevas toonis.

Kurbus ja rõõm kaelkirjakute elus

Autor:
Tiago Rodrigues
Lavastaja:
Diana Leesalu
„Kurbus ja rõõm kaelkirjakute elus“ on vaimukas, nukker ja humoorikas lugu, mis seob lapsepõlve külluslikku fantaasiat sotsiaalsetest probleemidest kubiseva suurlinna argireaalsusega.

Väike prints

Autor:
Antoine de Saint-Exupéry / Elmo Nüganen
Lavastaja:
Elmo Nüganen
Elmo Nüganeni ja EMTA lavakunstikooli 29. lennu visuaalne jutustus Antoine de Saint-Exupéry teose põhjal. „Väikesest printsist“ võib rääkida kui Euroopa kultuuri tüvitekstist või sümbolistlikust mõistuloost. Aga võib öelda ka, et väike prints, nagu me kõik, oli pärit pisikeselt planeedilt, tundis end üksikuna ning otsis endale sõpra.

Kriipsud uksepiidal

Autor:
Diana Leesalu / Kaarel B. Väljamäe
Lavastaja:
Diana Leesalu
See lugu räägib kriipsude tõmbamisest. Kriipse tõmmatakse alla, kriipse tõmmatakse peale ja kriipse tõmmatakse uksepiidale selleks, et näha, kui palju need lapsed siis jälle pikkust juurde on visanud. Kuidas see suureks kasvamine käib? Ja miks see alati ei õnnestu?

Miljoni vaade

Autor:
Paavo Piik
Lavastaja:
Elmo Nüganen
Tallinna Linnateatri ja Vana Baskini Teatri koostöölavastus, mis sündis EV100 teatrisarja "Sajandi lugu" raames, keskendub kiirevoolulisele ajavahemikule 2000—2010. See kinnisvaraafääri ümber kulgev lugu räägib ennekõike peresuhetest, tõelisest ja teeseldud lähedusest ning sellest, mis tunne on olla vana inimene Eesti Vabariigis.