Erivajadustega inimestele (vajadusel ka saatjale) kehtib 50% soodustus kõikidele Linnateatri lavastustele.
Soodustuse saamiseks palume võtta ühendust müügijuhiga (tel: 665 0888, ), piletid väljastatakse puuet tõendava dokumendi alusel.

Palume oma teatrikülastusest märku anda, et saaksime teavitada meie publikuteenindust ja vajadusel abiks olla.

Nägemispuudega inimestele

Hetkel Tallinna Linnateater suulise kirjeldustõlkega etendusi ei paku, kuid töötame selle nimel, et 2023/2024 hooajas meil mõned sellised etendused mängukavas oleksid. Töötame ka kirjeldustõlkega majajuhise koostamisega.

Ratastooliga liikujatele

Salme Kultuurikeskuse suurele ja väikesel lavale saame ratastoolikoha sisse seada, kui võtate piletite broneerimiseks ühendust Linnateatri müügijuhi Kristin Saarega (). Teades Teie tulekust, on meil võimalik leida etendusele koht ning teavitada ka meie publikuteenindajaid.

Hobuveskis toimuvaid etendusi kahjuks hetkel ratastooliga külastada ei saa. Vabandame! Linnateatri uues hoones on ratastooliga ligipääsetavad kolm mängupaika ja õuelava.

 

Ratastooliga pääseb Salme Kultuurikeskusesse parempoolsest (Graniidi tänava poolsest) küljeuksest. Parkimiskohad on olemas ka ukse vahetus läheduses. Küljeuksest sisenedes jääb vasakut kätt platvormtõstuk kandevõimega 250 kg, mis toob esimesele korrusele. Kui vajate tõstuki kasutamisel abi, palun andke sellest teada piletite broneerimisel.

 

Platvormtõstukiga esimesele korrusele jõudes jääb vasakule garderoob ning lift. Suure saali etendustele pääseb sealtsamast esimeselt korruselt, suure saali rõdule pääseb teiselt korruselt.


Väikese saali etendused toimuvad kolmandal korrusel, vaheajal pakutakse teed ning maiuseid teisel korrusel.

Liftiga pääseb ka 0-korrusel asuvasse Leelo kohvikusse, suure lava etenduste puhul on avatud ka 1. korruse kohvik.

Ratastooliga ligipääsetav WC asub esimesel korrusel, suure fuajee vasakpoolses küljes, samas asupaigas, kus paremas tiivas asub lift.

Vaegkuuljatele

Salme Kultuurikeskuses ei ole kahjuks vaegkuuljaid toetavat silmussüsteemi. Tallinna Linnateatri uues hoones saab silmussüsteem olema kahes saalis, maja avatakse sügisel 2024.

Kui soovite etendust külastada koos endapoolse tahvelarvutist loetava kirjeldustõlkega, siis palun andke oma tulekust teada publikuteenindusjuhile Ly Mälterile