Tallinna Linnateater tegutseb remondi ajal Salme Kultuurikeskuses aadressil Salme 12

Piletiinfo

Kassa:
665 0800

Administratsioon:
665 0850

 

Salme Kultuurikeskusesse on mõistlik tulla jalgsi läbi Kalamaja, keskus asub Balti jaamast umbes 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähimad ühistranspordipeatused on Salme, kuhu saab trammiga (liinid 1 ja 2), ja Kungla ja Kalamaja, kuhu saab bussiga number 3.

Hobuveskisse on kõige lihtsam tulla jalgsi läbi Tallinna vanalinna: Balti jaamast 5, Vabaduse väljakult 10, Viru keskusest 10 minutit. Lähim ühistranspordipeatus on Balti jaam, kuhu saab trolli (liinid 4 ja 5), bussi (liinid 21, 21B, 41, 41B, 43, 59 ja 66) ja trammiga (liinid 1 ja 2, väljumiseks sobib ka Põhja Puiestee peatus). Balti jaama rongipeatus asub Hobuveskist umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

 

Külastusinfo COVID-19 ajal
  • Alates 15. märtsist 2022 ei küsita teatrikülastajatelt enam COVID-tõendit.
  • Alates 3. aprillist pole siseruumides maskikandmine enam kohustuslik, kuid soovitame teatripublikul siiski võimalusel maski kanda ja lisaohutusmeetmena jätkab teater omalt poolt külastajatele kaitsemaskide jagamist. Maske jagavad publikuteenindajad enne etenduse algust kohapeal.
  • Palume etendusteks aegsasti kohal olla, uksed ja kohviku avame tund aega enne etenduse algust.
  • Teater jätab endale õiguse muuta mängukava ja publikukohtade paigutust, juhul kui koroonaviirusega seotud reeglid riigis seda eeldavad.
  • Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved. Teatris on tagatud võimalused desinfitseerida ja pesta käsi, samuti puhastame ja tuulutame oma ruume tavapärasest tihedamalt. Siiski soovitame riskigruppi kuuluvatel isikutel vajadusel teatrikülastus edasi lükata kuni nakkusohu kadumiseni.
  • Haigestumise korral palume tungivalt kõiki piletiostnuid jääda koju. Teatril on õigus haigussümptomitega inimesi saali mitte lasta. Pileteid küll tagasi ei osteta, aga vahetame olemasoleva pileti vastavalt võimalustele hilisema etenduse vastu. Haigussümptomite korral palume hiljemalt etenduse päeval kella 13.00-ks kassaga ühendust võtta ja saata oma pileti andmed.
Parkimine

PARKIMINE SALME KULTUURIKESKUSES:
Salme Kultuurikeskus asub Tallinna linna tasuta parkimise alal. Vaata lisa: www.parkimine.ee/parkimisinfo/tallinn

 

PARKIMINE HOBUVESKIS:
Hobuveski ees Laial tänaval kehtib tavapärane vanalinna parkimiskorraldus (6 eurot tunnis, tasuline ööpäevaringselt). Hobuveski lähedal on ka järgmised parklad:

AS ÜHISTEENUSED TASULINE
VALVETA PARKLA RANNAMÄE TEE 5:

Tsoon P4

Ava kaart

Tallinna Linnateatri publikule kehtib Rannamäe tee parklas soodushinnaga eripakkumine iga päev kell 17.30-00.00. 3 tundi parkimist maksab fikseeritud tasu alusel 2 eurot. Soodushinnaga teenuse aktiveerimiseks tuleb saata sõnum sisuga: auto number, tühik, linnateater (Näide: 123ABC linnateater) numbrile 1902. Kolme tunni täitumisel jätkub teenus tavatariifi alusel: 30 minuti maksumus on 1,4 eurot. Parkimisteenuse lõpetamiseks tuleb helistada numbril 1903.

Parkimine soodushinnaga eripakkumise väliselt:
www.parkimine.ee

AS EUROPARK TASULINE
VALVETA PARKLA (VÄIKE-RANNAVÄRAV 6):

Tsoon EP133

Ava kaart

Parklas toimub m-parkimise arvestus iga 30 minuti kaupa, iga alustatud 30 minutit maksab 2 eurot.

Vaata lisa:
www.europark.ee

Ligipääsetavus

ETENDUSTE KÜLASTAMINE RATASTOOLIGA

Salme Kultuurikeskuses toimuvatele etendustele on eelneval kokkuleppel ratastooliga ligipääs olemas. Piletite broneerimiseks palume võtta ühendust Linnateatri müügijuhiga aadressil .

Kahjuks puudub hetkel võimalus külastada ratastooliga Hobuveskis toimuvaid etendusi.

KODUKORD

TEATER EELDAB KÜLASTAJATELT HEA TAVA NING KODUKORRA TÄITMIST

Hilinejaid saali ei lubata, pileteid tagasi ei osteta ning ümber ei vahetata. Palume kindlasti jälgida piletil toodud etenduse algusaega ning mängukohta ja etenduse kuupäeva. Soovitav on saabuda teatrisse vähemalt 15 minutit enne etenduse algust.

Palume lapsi võtta kaasa ainult eakohastele etendustele. Soovime tagada kõikidele vaatajatele segamatu teatrielamuse ja kaitsta alaealisi neile mittekohase kogemuse eest. Pilet tuleb osta igal teatrikülastajal ja alla 4-aastased lapsed etendustele ei pääse.

Siseruumides toimuvatel etendustel on üleriided võimalik jätta garderoobi. Teatris on kasutusel nii valvega kui valveta garderoobid. Täpsemat infot garderoobide kohta jagavad publikuteenidajad. Teater ei vastuta koos rõivastega riidehoidu jäetud (vääris)esemete eest.

Etenduse pildistamine ja filmimine on lubatud vaid kokkuleppel teatriga.

Etenduse ajaks palume välja lülitada mobiiltelefonid jm nutiseadmed.

Palume saalis mitte süüa ja juua, v.a siis, kui see on lavastuse väljakuulutatud osa.

Etendusele ei lubata joobes või muul moel ebaadekvaatseid isikuid, samuti palutakse lahkuda külastajatel, kes oma käitumise või head tava rikkuva riietusega häirivad teisi vaatajaid või etenduse kulgu. Teater ei kompenseeri eeltoodud juhul piletiraha ega muid tehtud kulutusi.

Suitsetamine (ka e-sigaret) ei ole teatri publikuruumides lubatud.

Laval kasutatavate eriefektide (suitsetamine, strobovalgus, paugud jne) kohta on informatsioon toodud iga lavastuse kirjelduse juures teatri kodulehel.