Tallinna Linnateater tegutseb remondi ajal Salme Kultuurikeskuses aadressil Salme 12

Piletiinfo

Kassa:
665 0800

Administratsioon:
665 0850

 

Salme Kultuurikeskusesse on mõistlik tulla jalgsi läbi Kalamaja, keskus asub Balti jaamast umbes 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähimad ühistranspordipeatused on Salme, kuhu saab trammiga (liinid 1 ja 2), ja Kungla ja Kalamaja, kuhu saab bussiga number 3.

Hobuveskisse on kõige lihtsam tulla jalgsi läbi Tallinna vanalinna: Balti jaamast 5, Vabaduse väljakult 10, Viru keskusest 10 minutit. Lähim ühistranspordipeatus on Balti jaam, kuhu saab trolli (liinid 4 ja 5), bussi (liinid 21, 21B, 41, 41B, 43, 59 ja 66) ja trammiga (liinid 1 ja 2, väljumiseks sobib ka Põhja Puiestee peatus). Balti jaama rongipeatus asub Hobuveskist umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

 

Parkimine

PARKIMINE SALME KULTUURIKESKUSES:
Salme Kultuurikeskus asub Tallinna linna tasuta parkimise alal. Vaata lisa: www.parkimine.ee/parkimisinfo/tallinn

 

PARKIMINE HOBUVESKIS:
Hobuveski ees Laial tänaval kehtib tavapärane vanalinna parkimiskorraldus (6 eurot tunnis, tasuline ööpäevaringselt). Hobuveski lähedal on ka järgmised parklad:

AS ÜHISTEENUSED TASULINE
VALVETA PARKLA RANNAMÄE TEE 5:

Tsoon P4

Ava kaart

Tallinna Linnateatri publikule kehtib Rannamäe tee parklas soodushinnaga eripakkumine iga päev kell 17.30-00.00. 3 tundi parkimist maksab fikseeritud tasu alusel 2 eurot. Soodushinnaga teenuse aktiveerimiseks tuleb saata sõnum sisuga: auto number, tühik, linnateater (Näide: 123ABC linnateater) numbrile 1902. Kolme tunni täitumisel jätkub teenus tavatariifi alusel: 30 minuti maksumus on 2,8 eurot. Parkimisteenuse lõpetamiseks tuleb helistada numbril 1903.

Parkimine soodushinnaga eripakkumise väliselt:
www.parkimine.ee

AS EUROPARK TASULINE
VALVETA PARKLA (VÄIKE-RANNAVÄRAV 6):

Tsoon EP133

Ava kaart

Parklas toimub m-parkimise arvestus iga 30 minuti kaupa, iga alustatud 30 minutit maksab 2 eurot.

Vaata lisa:
www.europark.ee

KODUKORD

TEATER EELDAB KÜLASTAJATELT HEA TAVA NING KODUKORRA TÄITMIST

Hilinejaid saali ei lubata, pileteid tagasi ei osteta ning ümber ei vahetata. Palume kindlasti jälgida piletil toodud etenduse algusaega ning mängukohta ja etenduse kuupäeva. Soovitav on saabuda teatrisse vähemalt 15 minutit enne etenduse algust.

Teatrietenduse ajal võib saalist välja minna vaid tungival vajadusel. Naastes juhatavad publikuteenindajad teid vabale kohale sissepääsu lähedal või rõdul. Saali naasmine ei ole võimalik väikese saali puhul.

Palume lapsi võtta kaasa ainult eakohastele etendustele. Soovime tagada kõikidele vaatajatele segamatu teatrielamuse ja kaitsta alaealisi neile mittekohase kogemuse eest. Pilet tuleb osta igal teatrikülastajal ja alla 4-aastased lapsed etendustele ei pääse.

Siseruumides toimuvatel etendustel on üleriided võimalik jätta garderoobi. Teatris on kasutusel nii valvega kui valveta garderoobid. Salme Kultuurikeskuse garderoobid on nagidega. Täpsemat infot garderoobide kohta jagavad publikuteenidajad. Teater ei vastuta koos rõivastega riidehoidu jäetud (vääris)esemete eest.

Etenduse pildistamine ja filmimine on lubatud vaid kokkuleppel teatriga.

Etenduse ajaks palume välja lülitada mobiiltelefonid jm nutiseadmed.

Palume saalis mitte süüa ja juua.

Publikul ei ole lubatud astuda lavapõrandale – ei enne ega pärast etendust.

Etendusele ei lubata joobes või muul moel ebaadekvaatseid isikuid, samuti palutakse lahkuda külastajatel, kes oma käitumise või head tava rikkuva riietusega häirivad teisi vaatajaid või etenduse kulgu. Teater ei kompenseeri eeltoodud juhul piletiraha ega muid tehtud kulutusi.

Suitsetamine (ka e-sigaret) ei ole teatri publikuruumides lubatud.

Laval kasutatavate eriefektide (suitsetamine, strobovalgus, paugud jne) kohta on informatsioon toodud iga lavastuse kirjelduse juures teatri kodulehel.

Kui publik ei järgi eespool kirjeldatud reegleid, on teatril õigus etendus katkestada või juhatada korda rikkuv külastaja saalist välja. Segamise tõttu teatrisaalist välja saadetud külastajale piletit ei kompenseerita. Katkestatud etendusega seoses on teatril õigus nõuda korrarikkujalt kahjutasu.