PAI kampaania

PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult.

Ootame kõiki PAI kaardi omanikke Linnateatrisse! Oma 40-eurose kaardi saab Tallinna Linnateatri kassas (Salme 12) vahetada kahe teatripileti vastu (tavahind 50 eurot).

 

 

 

 

Loe rohkem PAI kampaania kodulehelt www.ena.ee/pai/

 

Heategevus­kampaania „Aitan lapsi“

Tallinna Linnateater osaleb heategevusprojektis, mille eesmärk on aidata teatrisse Eesti vähekindlustatud lapsi. Ligi pooltele pandipakendi automaatidele Eestis on paigaldatud täiendav nupp, mida vajutades saab iga inimene laste toetuseks pandipakendi tagatisraha annetada. Annetaja ei pea tegema rahaülekannet, vaid piisab pakendi tagastamisest. Kogu annetatud raha läheb lastele teatrikülastuste ja transpordi tarbeks. Projektiga on tänaseks liitunud pea kõik Eestis tegutsevad teatriasutused, seega pääsevad lapsed teatrisse kõikjal Eestis. Abivajavate laste hulk ja kontaktid selgitatakse koostöös omavalitsuste ja lastega tegelevate organisatsioonidega.

 

 

 

 

Täpsem info kampaania koduleheküljelt www.aitanlapsi.ee