Uudisvoog

Toetusetendus Ukraina heaks lükkub 10. märtsile

Uudised - 08.03.2022

Kahjuks haigused aega ei küsi ja seetõttu oleme sunnitud edasi lükkama kolmapäeva õhtul toimuma pidanud toetusetenduse Ukraina heaks. Annetame Ukraina Kultuurikeskusele 9. märtsi asemel 10. märtsi “Aviaatori” etenduse piletitulu. Kõikidele 9. märtsiks pileti ostnutele pakume võimaluse vahetada pilet 10. märtsi etenduse vastu. Kui antud kuupäev pole sobilik, siis vahetame piletid ümber edasiste “Aviaatori” etenduste piletite vastu ja vastava piletitulu annetame samuti Ukraina Kultuurikeskusele.

Piletite vahetamiseks palume saata piletid või piletite kohanumbrid, etenduse nimi, kuupäev ja piletite ID-d Linnateatri e-posti aadressile kassa@linnateater.ee.

Kui soovite piletid siiski tagasi müüa, siis palume Linnateatri kassast ostetud piltite puhul saata piletite ID-d, kliendi kontonumber ja isikukood Linnateatri e-posti aadressile kassa@linnateater.ee, Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil . Piletilevi müügipunktist ostetud pileteid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.

Pileteid vahetatakse ümber ja ostetakse tagasi 22. märtsini.

Linnateater palub ebamugavuste pärast vabandust!