• Tulenevalt Vabariigi Valitsuse 19. oktoobri otsusest pääsevad alates 25. oktoobrist saali ainult COVIDi vastu vaktsineeritud ja/või läbipõdenud inimesed, kes esitavad uksel vastava tõendi. Erandiks on alla 12-aastased noored, kelle puhul vastavalt valitsuse otsusele tõendit kontrollima ei pea. Erinevate tõendite genereerimise kohta saab täpsemalt lugeda kriis.ee lehelt.
  • Alates 29. oktoobrist on kohustus küsida COVID-passi ettenäitamisel ka isikut tõendavat dokumenti, et kontrollida kas nimed dokumentidel kattuvad.
  • Erinevalt täiskasvanutest võivad alaealised teatrikülastajad oma nakkusohutust tõendada ka negatiivse testiga. Hetkel sobib selleks kas PCR test või sellises asutuses tehtud antigeeni kiirtest, kus testi tegemise kohta väljastatakse QR-koodiga sertifikaat.
    NB! Linnateatri koostööpartner SYNLAB pakub piletiomanikule vanuses 12-17 eluaastat võimaluse teha PCR testi soodushinnaga 5 eurot. Loe täpsemalt siit.
  • Tulenevalt Vabariigi Valitsuse otsusest kehtestada 29. oktoobrist maskikandmise nõue kohtades, kus kontrollitakse COVID-passi, seehulgas teatrietendustel, palume teatripublikul kanda etenduste külastamisel maski. Kõik külastajad saavad vajadusel teatri poolt tasuta kaitsemaski. Maske jagavad publikuteenindajad enne etenduse algust kohapeal.
  • Palume etendusteks aegsasti kohal olla, sest tõendite kontrollimine võtab aega, uksed ja kohviku avame tund aega enne etenduse algust.
  • Teater jätab endale õiguse muuta mängukava ja publikukohtade paigutust, juhul kui koroonaviirusega seotud reeglid riigis seda eeldavad.
  • Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved. Teatris on tagatud võimalused desinfitseerida ja pesta käsi, samuti puhastame ja tuulutame oma ruume tavapärasest tihedamalt. Siiski soovitame riskigruppi kuuluvatel isikutel vajadusel teatrikülastus edasi lükata kuni nakkusohu kadumiseni.
  • Haigestumise korral palume tungivalt kõiki piletiostnuid jääda koju. Teatril on õigus haigussümptomitega inimesi saali mitte lasta. Pileteid küll tagasi ei osteta, aga vahetame olemasoleva pileti vastavalt võimalustele hilisema etenduse vastu. Haigussümptomite korral palume hiljemalt etenduse päeval kella 13.00-ks kassaga ühendust võtta ja saata oma pileti andmed.