Uudisvoog

Tallinna Linnateater otsib oma meeskonda turundus- ja kommunikatsioonijuhti

Uudised - 18.04.2022

Turundus- ja kommunikatsioonijuhi põhiülesanneteks on teatri turundus- ja reklaamialase töö arendamine ja korraldamine ning müügi- ja publikuteenindusüksuse töö koordineerimine.

Ootame oma kollektiivi teatrit armastavat, turundusalase kogemuse ja juhtimisoskusega meeskonnamängijat, kellel jagub ideid ja initsiatiivi ning kes on valmis töötama loomingulises keskkonnas. 

Töö eeldab kultuurivaldkonna tundmist, väga head suhtlemisoskust, süsteemsust, pingetaluvust, samuti suurepärast eesti keele ja vähemalt kesktasemel inglise keele oskust, kontoritarkvara tundmist ja orienteerumist sotsiaalmeedia võrgustikes. Kasuks tuleb juhtimisalane kogemus, kõrgharidus ja mitme võõrkeele valdamine.

Pakume meeldivat töökeskkonda ja põnevaid väljakutseid, töötasule lisaks enesetäiendus- ja sportimisvõimalusi ning rohkelt kultuurseid elamusi.

 

Kandidaatidel palume saata oma CV ja kuni 2-leheküljeline nägemus tulevasest tööst ning oma sobivusest sellele ametikohale e-posti aadressil linnateater@linnateater.ee  hiljemalt 29. aprilliks, märgusõnaks „Turundusjuht“. 

Tööleasumise aeg mai-juuni 2022.

Lisainfo: Mihkel Kübar (tel 517 8169, ).