Pileteid Linnateatri etendustele saab soetada teatri kassast ning Piletilevist.

Linnateatri kassa (Lai tn 21)

Telefon: 665 0800, e-post: kassa@linnateater.ee

Kassa on avatud: ER 11.0019.00, L 15.00–19.00
Suletud: pühapäeviti ja riigipühadel

Tähelepanu!

Tallinna Linnateatri kassa on suvepuhkusel 5. juulist 2. augustini ja on taasavatud 3. augustil kell 11.00.

Oktoobri piletid tulevad müügile 1. septembril kell 11.00.

Piletimüük Tallinna Linnateatri augustikuu etendustele:

 • Piletimüük augusti etendustele algab 1. juulil kell 11.00.
 • Tulenevalt COVID-19 nakkusohuga seotud piirangutest müüb teater augustikuu etendustele pileteid vaid 50% ulatuses saalide tavapärasest mahust.
 • Publik paigutatakse saali viisil, mis aitab tagada maksimaalse võimaliku sotsiaalse distantsi ning vähendab seeläbi võimalikku nakkusohtu. Linnateatri saalides on publikukohtade vahele jäetud üks vaba istekoht. 
 • Lisaks müüme piirangutest tulenevalt augustikuu etenduste pileteid valdavalt kahekaupa. Pilet kahele tähendab, et väljastatakse üks pilet, mis kehtib kahele inimesele ja etendusele tuleb siseneda koos. Piletile on märgitud vaid üks istekoht. Kaaslasele kehtib istekoht sellest vasakul (ühe numbri võrra suurem), näiteks kui piletile on märgitud koht nr 1, on teie kaaslase koht nr 2. See on vajalik parema kliendikogemuse pakkumiseks, arvestades sotsiaalse distantsi tagamiseks kehtestatud tingimusi. Igale etendusele tuleb siiski müüki ka piiratud arv eraldiseisvaid ühekaupa publikukohti. 
 • Teater jätab endale õiguse muuta saalis istumise korda juhul kui koroonaviirusega seotud reeglid riigis muutuvad. Piirangute kadumisel võib teater panna müüki ka ülejäänud 50% saalikohtadest.
 • Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved. Teatris on tagatud võimalused desinfitseerida ja pesta käsi. Samuti puhastame ja tuulutame oma ruume tavapärasest tihedamalt. Siiski palume riskigruppi kuuluvatel isikutel vajadusel teatrikülastus edasi lükata kuni nakkusohu kadumiseni. 
 • Haigestumise korral palume tungivalt kõiki pileti ostnuid jääda koju. Pileteid küll tagasi ei osteta, aga teater aitab võimaluse korral vahetada olemasoleva pileti ümber hilisema etenduse vastu. Teatril on õigus haigussümptomitega inimesi saali mitte lubad

  Piletimüük Tallinna Linnateatri septembrikuu etendustele:

  • Piletimüük septembri etendustele algab 1. juulil kell 11.00.
  • Alates septembrist taastab Tallinna Linnateater tavapärase piletimüügikorra.
  • Teater jätab endale õiguse muuta mängukava ja publikukohtade paigutust juhul kui koroonaviirusega seotud reeglid riigis muutuvad.
  • Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved. Teatris on tagatud võimalused desinfitseerida ja pesta käsi. Samuti puhastame ja tuulutame oma ruume tavapärasest tihedamalt. Siiski palume riskigruppi kuuluvatel isikutel vajadusel teatrikülastus edasi lükata kuni nakkusohu kadumiseni.
  • Haigestumise korral palume tungivalt kõiki pileti ostnuid jääda koju. Ostetud pileteid küll tagasi ei osteta, aga teater aitab võimaluse korral vahetada olemasoleva pileti ümber hilisema etenduse vastu. Teatril on õigus haigussümptomitega inimesi saali mitte lubada.

  Parkimisinfot vaata siit.

  Piletite hinnad, soodustused ja tagasiostmine 

  Tallinna Linnateatri piletihind on 25 eurot
  Sooduspilet 20 eurot kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele. 

  Soodustus kehtib soodustust tõendava dokumendi alusel.

  Erivajadustega inimestele (kui erivajadusega inimene vajab saatjat, siis ka saatjale) kehtib puuet tõendava dokumendi alusel 50% soodustus kõikidele Linnateatri lavastustele. Sooduspileti saamiseks palume võtta ühendust müügijuhiga (6650888, g.uustal@linnateater.ee). Sooduspileteid väljastatakse ainult Linnateatri kassast.
   
  Etenduse ärajäämise korral vahetatakse piletid ümber või ostetakse tagasi 5 tööpäeva jooksul. 

  Piletilevi 

  Linnateatri etenduste piletid on müügil veebikeskkonnas www.piletilevi.ee ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

  Piletilevist ostes lisanduvad piletihinnale Piletilevi teenustasud vastavalt valitud müügikanalile. Täpsem info Piletilevi teenustasude kohta: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/  

  Täpsem info Piletilevi teenustasude kohta: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/  

  Linnateater ei vastuta Piletilevi interneti- või kassamüügi eest.

  Piletite broneerimine 

  Broneeringuid saab teha Linnateatri kassa telefonil 6650 800. Broneeritud piletite eest saab tasuda sularahas, maksekaardiga või ülekandega 3 päeva jooksul pärast broneeringu tegemist.

  Müügipäeval e-posti teel pileteid ei broneerita.

  Pangaülekandega piletite eest tasumine   

  Broneeritud piletite eest saab tasuda Tallinna Linnakantselei Finantsteenistuse pangakontole. 

  Saaja: Tallinna Linnakantselei Finantsteenistus
  Konto number: EE311010220061053015
  Viitenumber: 5228000203999915
  Selgitus: broneerija nimi, etenduse nimi ja toimumise kuupäev. 

  Tasutud piletid saab kätte Linnateatri kassast kuni etenduse alguseni.  

  Kollektiivtellimused 

  Kollektiivtellimus algab üldjuhul 11 piletist, erandjuhtudel jätab teater endale õiguse seda arvu piirata. 
  Kollektiivtellimused registreeritakse e-posti aadressil kassa@linnateater.ee ning rahuldatakse vastavalt võimalustele.
  Kollektiivtellimuste piletid tuleb välja osta hiljemalt 3 nädalat enne etendust.
  Igal lavastusel on oma grupitellimuste järjekord, kuhu on võimalik oma grupp kirja lisada, kui lavastus on Linnateatri kodulehel repertuaari all avalik.

  Müügiaeg 

  Järgmise kuu etenduste piletid lähevad Linnateatri kassas, Piletilevis ja Piletilevi müügipunktides müüki eelmise kuu esimesel päeval kell 11.00. Näide: maikuu etenduste piletid tulevad müüki 1. aprillil kell 11.00.

  Erandid 
  Kui kuu esimene päev on riigipüha, laupäev või pühapäev, siis lähevad piletid müüki järgneval tööpäeval.

  Tavapärasest varem algab väljaspool statsionaari mängitavate etenduste ja projektide (näiteks suvelavastus) piletimüük ning augusti, septembri ja veebruari piletite müük. Jälgige infot kodulehekülje uudisterubriigis! 

  Linnateatris esinevad külalisteatrid vastutavad oma piletite müügi korraldamise eest ise.

  Oluline külastajainfo

  Teatril on õigus teha mängukavas muudatusi.

  Hilinejaid saali ei lubata, pileteid tagasi ei osteta ning ümber ei vahetata.

  Pilet tuleb osta igal teatrikülastajal. Alla 4-aastased lapsed etendustele ei pääse.

  Tugevas alkoholijoobes teatrikülastajad etendusele ei pääse.

  Etenduste ilma Linnateatri loata pildistamine, salvestamine ei ole lubatud.

  Heategevuskampaania "Aitan lapsi" 

  Tallinna Linnateater osaleb heategevusprojektis, mille eesmärk on aidata teatrisse Eesti vähekindlustatud lapsi. Ligi pooltele pandipakendi automaatidele Eestis on paigaldatud täiendav nupp, mida vajutades saab iga inimene laste toetuseks pandipakendi tagatisraha annetada. Annetaja ei pea tegema rahaülekannet, vaid piisab pakendi tagastamisest. Kogu annetatud raha läheb lastele teatrikülastuste ja transpordi tarbeks. Projektiga on tänaseks liitunud pea kõik Eestis tegutsevad teatriasutused, seega pääsevad lapsed teatrisse kõikjal Eestis. Abivajavate laste hulk ja kontaktid selgitatakse koostöös omavalitsuste ja lastega tegelevate organisatsioonidega. 

  Täpsem info kampaania koduleheküljelt www.aitanlapsi.ee


  Info liikumispuudega inimestele ja vaegkuuljatele

  Ligipääs ratastooliga on olemas Hobuveskis ja Lavaaugus toimuvatele etendustele. Liikumispuudega inimestel, kes soovivad soetada pileti eelmainitud saalides toimuvatele etendustele, palume enne pileti ostmist võtta ühendust Tallinna Linnateatri müügijuhi Greete Uustaliga (g.uustal@linnateater.ee, tel 665 0888). 

  Põrgulavale on paigaldatud silmusvõimendussüsteem, mille abil on kuulmispuudega inimestel, kes kasutavad kuuldeaparaati, võimalik teatrilavastuste sõnalisest ja muusikalisest osast oluliselt parem aru saada. Silmussüsteemi kasutamiseks on vajalik silmuseprogramm kuuldeaparaadis. Vaegkuuljad, kelle kuuldeaparaadis seda programmi ei ole, saavad lasta selle paigaldada kuulmiskeskuses. 
  NB! Silmusvõimendussüsteem ei toimi Põrgulava esimeses reas. Tehnilistel põhjustel ei saa silmusvõimendussüsteemi sisse lülitada muusikalavastuste või kontsertide ajal või juhul, kui toimub lavastuse telesalvestus (neist üksikutest juhtudest teavitatakse publikut eelnevalt teatri kodulehel).