Tulenevalt eriolukorrast jäävad ära kõik Linnateatris planeeritud etendused ja muud üritused. Oleme peatanud piletite väljastamise ning ostame tagasi kõik ärajäänud etenduste piletid (aprilli etenduste pileteid ostame tagasi 1. aprillist).

Linnateatri maja on suletud, kliente teenindame e-posti teel kassa@linnateater.ee.
Linnateatri kassast ostetud piletite puhul palume võtta ühendust kassa@linnateater.ee ning saata vajalikud andmed, milleks on etenduse nimi, kuupäev, istekoht, pileti id-number, summa ning kliendi isikukood ja kontonumber.

Kollektiivtellimuste puhul palume kogu info kokku koguda grupi kontaktisikul ja vastav info saata aadressil kassa@linnateater.ee. Kui teatril on info olemas, siis tehakse ülekanne kogu summa ulatuses kontaktisiku kontole ning edasi pärast ülekande laekumist kannab kontaktisik raha oma grupiliikmetele. Vabandame ebamugavuste pärast, kuid see on kindlaim viis tehingute kontrollimiseks ja raha edastamiseks õigetele isikutele.

PDF-pileti omanikele kannab Piletilevi raha tagasi automaatselt pileti ostja kontole, st eraldi tagasiostusoovi ei ole vaja saata.

Soovi korral on võimalik teatrit toetada, annetades piletiraha teatri toetuseks. Kui PDF-pileti omanik soovib annetada oma piletiraha teatri toetuseks, tuleb oma vastav soov registreerida kuni 31. märtsini siin: www.piletilevi.ee/est/vormid/toetaja. Kui teatri kassast ostetud pileti omanik pole oma pileti andmeid saatnud teatrile 8. maiks 2020, annetab ta oma piletiraha teatri toetuseks.

Teatri toetamiseks on avatud täiendavalt ka spetsiaalne annetuskonto: https://taotlen.tallinn.ee/maksevorm/v531004

Palume mõistvat suhtumist ning edastame Teie tagasimakse esimesel võimalusel.

Palju tervist!

Pileteid Linnateatri etendustele saab soetada teatri kassast ning Piletilevist.

Linnateatri kassa (Lai tn 21)

Telefon: 665 0800, e-post: kassa@linnateater.ee

Kassa on avatud: ER 11.0019.00, L 15.00–19.00
Suletud: pühapäeviti ja riigipühadel

Parkimisinfot vaata siit

Piletite hinnad, soodustused ja tagasiostmine 

Tallinna Linnateatri piletihind on 25 eurot.
Sooduspilet 20 eurot kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele. 

Soodustus kehtib soodustust tõendava dokumendi alusel.

Erivajadustega inimestele (kui erivajadusega inimene vajab saatjat, siis ka saatjale) kehtib puuet tõendava dokumendi alusel 50% soodustus kõikidele Linnateatri lavastustele. Sooduspileti saamiseks palume võtta ühendust müügijuhiga (6650888, g.uustal@linnateater.ee). Sooduspileteid väljastatakse ainult Linnateatri kassast.
 
Etenduse ärajäämise korral vahetatakse piletid ümber või ostetakse tagasi 5 tööpäeva jooksul. 

Piletilevi 

Linnateatri etenduste piletid on müügil veebikeskkonnas www.piletilevi.ee ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Piletilevist ostes lisanduvad piletihinnale Piletilevi teenustasud vastavalt valitud müügikanalile. Täpsem info Piletilevi teenustasude kohta: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/  

Täpsem info Piletilevi teenustasude kohta: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/  

Linnateater ei vastuta Piletilevi interneti- või kassamüügi eest.

Piletite broneerimine 

Broneeringuid saab teha Linnateatri kassa telefonil 6650 800. Broneeritud piletite eest saab tasuda sularahas, maksekaardiga või ülekandega 3 päeva jooksul pärast broneeringu tegemist.

Müügipäeval e-posti teel pileteid ei broneerita.

Pangaülekandega piletite eest tasumine   

Broneeritud piletite eest saab tasuda Tallinna Linnakantselei Finantsteenistuse pangakontole. 

Saaja: Tallinna Linnakantselei Finantsteenistus
Konto number: EE311010220061053015
Viitenumber: 5228000203999915
Selgitus: broneerija nimi, etenduse nimi ja toimumise kuupäev. 

Tasutud piletid saab kätte Linnateatri kassast kuni etenduse alguseni.  

Kollektiivtellimused 

Kollektiivtellimus algab üldjuhul 11 piletist, erandjuhtudel jätab teater endale õiguse seda arvu piirata. 
Kollektiivtellimused registreeritakse e-posti aadressil kassa@linnateater.ee ning rahuldatakse vastavalt võimalustele.
Kollektiivtellimuste piletid tuleb välja osta hiljemalt 3 nädalat enne etendust.
Igal lavastusel on oma grupitellimuste järjekord, kuhu on võimalik oma grupp kirja lisada, kui lavastus on Linnateatri kodulehel repertuaari all avalik.

Müügiaeg 

Järgmise kuu etenduste piletid lähevad Linnateatri kassas, Piletilevis ja Piletilevi müügipunktides müüki eelmise kuu esimesel päeval kell 11.00. Näide: maikuu etenduste piletid tulevad müüki 1. aprillil kell 11.00.

Erandid 
Kui kuu esimene päev on riigipüha, laupäev või pühapäev, siis lähevad piletid müüki järgneval tööpäeval.

Tavapärasest varem algab väljaspool statsionaari mängitavate etenduste ja projektide (näiteks suvelavastus) piletimüük ning augusti, septembri ja veebruari piletite müük. Jälgige infot kodulehekülje uudisterubriigis! 

Linnateatris esinevad külalisteatrid vastutavad oma piletite müügi korraldamise eest ise.

Oluline külastajainfo

Teatril on õigus teha mängukavas muudatusi.

Hilinejaid saali ei lubata, pileteid tagasi ei osteta ning ümber ei vahetata.

Pilet tuleb osta igal teatrikülastajal. Alla 4-aastased lapsed etendustele ei pääse.

Tugevas alkoholijoobes teatrikülastajad etendusele ei pääse.

Etenduste ilma Linnateatri loata pildistamine, salvestamine ei ole lubatud.

Heategevuskampaania "Aitan lapsi" 

Tallinna Linnateater osaleb heategevusprojektis, mille eesmärk on aidata teatrisse Eesti vähekindlustatud lapsi. Ligi pooltele pandipakendi automaatidele Eestis on paigaldatud täiendav nupp, mida vajutades saab iga inimene laste toetuseks pandipakendi tagatisraha annetada. Annetaja ei pea tegema rahaülekannet, vaid piisab pakendi tagastamisest. Kogu annetatud raha läheb lastele teatrikülastuste ja transpordi tarbeks. Projektiga on tänaseks liitunud pea kõik Eestis tegutsevad teatriasutused, seega pääsevad lapsed teatrisse kõikjal Eestis. Abivajavate laste hulk ja kontaktid selgitatakse koostöös omavalitsuste ja lastega tegelevate organisatsioonidega. 

Täpsem info kampaania koduleheküljelt www.aitanlapsi.ee


Info liikumispuudega inimestele ja vaegkuuljatele

Ligipääs ratastooliga on olemas Hobuveskis ja Lavaaugus toimuvatele etendustele. Liikumispuudega inimestel, kes soovivad soetada pileti eelmainitud saalides toimuvatele etendustele, palume enne pileti ostmist võtta ühendust Tallinna Linnateatri müügijuhi Greete Uustaliga (g.uustal@linnateater.ee, tel 665 0888). 

Põrgulavale on paigaldatud silmusvõimendussüsteem, mille abil on kuulmispuudega inimestel, kes kasutavad kuuldeaparaati, võimalik teatrilavastuste sõnalisest ja muusikalisest osast oluliselt parem aru saada. Silmussüsteemi kasutamiseks on vajalik silmuseprogramm kuuldeaparaadis. Vaegkuuljad, kelle kuuldeaparaadis seda programmi ei ole, saavad lasta selle paigaldada kuulmiskeskuses. 
NB! Silmusvõimendussüsteem ei toimi Põrgulava esimeses reas. Tehnilistel põhjustel ei saa silmusvõimendussüsteemi sisse lülitada muusikalavastuste või kontsertide ajal või juhul, kui toimub lavastuse telesalvestus (neist üksikutest juhtudest teavitatakse publikut eelnevalt teatri kodulehel).