Uudisvoog

Nordecon jätkab Tallinna Linnateatri suurtoetajana

Uudised - 11.02.2020

Eile, 10. veebruaril allkirjastasid Tallinna Linnateater ja Nordecon AS koostöölepingu, mille alusel jätkab Nordecon teatri suurtoetajana ka aastatel 2020–2022. Ehitusettevõte Nordecon on olnud Tallinna Linnateatri pikaajaline toetaja juba enam kui 15 aastat.

Tallinna Linnateatri direktor Raivo Põldmaa leiab, et on suurepärane, et tänases karmis ärikeskkonnas leidub ettevõtjaid, kes otsustavad toetada kultuuri. „Mul on suur rõõm anda täna allkiri järjekordsele koostöölepingule, mis puudutab Linnateatri järgmist kolme aastat. Nordeconi toetus aitab teatril ehitada uhkemaid lavakujundusi ja annab märkimisväärse panuse meie uuslavastuste õnnestumiseks,“ lausus Põldmaa.

„Lähtume oma igapäevatöös eesmärgist luua tervet elukeskkonda, mis pakub oma kaasaegsete lahenduste ja funktsionaalsusega inimestele võimalust viia ellu neid sihte, mille jaoks ehitatavad hooned või rajatised saavad kaasa aidata. Mul on tõesti hea meel, et saame sama põhimõtet realiseerida ka oma toetustegevuses – suured ideed, mis kulmineerivad teatrilaval, loovad tervet keskkonda meie vaimule ja hingele. Koostöö Linnateatriga võimaldab ka meil sellesse oma panus anda,“ sõnas Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller.

Iga aasta 13. veebruaril, Tallinna Linnateatri sünnipäeval, tunnustab Nordecon oma preemiaga mõnd teatri tehnilist või administratiivset töötajat. „Nii nagu ehituses, on iga etendus suure meeskonna ühine looming ning õnnestumine võib sageli peituda vaataja silmale nähtamatus. Nende pingutuste märkamine ja esile tõstmine on oluline nii Nordeconi kui Linnateatri jaoks,“ täiendas Müller.

 

Nordeconi kontsern (www.nordecon.com) hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Ukrainas, Soomes ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2018. aasta konsolideeritud müügitulu oli 223 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd ligi 660 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud NASDAQ Tallinna Börsi põhinimekirjas.