Uudisvoog

Muudatused mängukavas: septembri “Südameharjutuse” etendused jäävad ära

Uudised - 13.09.2021

Näitleja vigastuse tõttu toimuvad Tallinna Linnateatri mängukavas järgmised muudatused:

  • neljapäeval, 16. septembril toimuma pidanud lavastuse “Südameharjutus” etendus on asendatud lavastuse “Lapsed” etendusega, kehtivad samad piletid ja kohad;
  • reedel, 17. septembril toimuma pidanud lavastuse “Südameharjutus” etendus jääb ära ja piletid ostetakse tagasi;
  • kolmapäeval, 22. septembril toimuma pidanud lavastuse “Südameharjutus” etendus on asendatud lavastuse “Gorge Mastromase rituaalne tapmine” etendusega, kehtivad samad piletid ja kohad.
Kui asendusetendus mingil põhjusel ei sobi, ostetakse piletid tagasi või võimalusel vahetatakse ümber 22. septembrini. Piletite vahetamiseks palume saata piletite ID-d, kliendi kontonumber ja isikukood Linnateatri e-posti aadressile kassa@linnateater.ee .
Linnateatri kassast ostetud piletite tagasiostmiskes palume saata piletite ID-d, kliendi kontonumber ja isikukood Linnateatri e-posti aadressile kassa@linnateater.ee. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil . NB! 17.09 etenduse Piletilevi PDF-piletitele tehakse automaatautomaatne tagasiost ning raha kantakse piletiostja kontole 10 tööpäeva jooksul. Piletilevi müügipunktist ostetud pileteid saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.