Uudisvoog

Muudatused mängukavas 10. ja 11. jaanuaril

Uudised - 29.12.2021

Näitleja vigastuse tõttu on esmaspäeval, 10. jaanuaril ja teisipäeval, 11. jaanuaril toimuma pidanud lavastuse “Kant” etendused asendatud lavastuse “Enigma variatsioonid” etendustega. Kehtivad samad piletid, kuid saaliplaani muutuse tõttu on saalis vabad kohad. Kui asendusetendus mingil põhjusel ei sobi, ostetakse piletid tagasi või võimalusel vahetatakse ümber 11. jaanuarini.
Lisaks jääb tehnilistel põhjustel ära esmaspäeval, 10. jaanuaril toimuma pidanud lavastuse “Vabalt peetavate kanad munad” etendus. Kõik piletid vahetatakse ümber teiste sama lavastuse etenduste vastu või vajadusel ostetakse tagasi 10. jaanuarini.
Piletite vahetamiseks palume saata piletid või piletite kohanumbrid ja ID Linnateatri kassa e-posti aadressile kassa@linnateater.ee. Juhul kui soovite oma piletid ikkagi tagasi müüa, palume saata piletid või piletite kohanumbrid ja ID, oma kontonumber ja isikukood kassa@linnateater.ee. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil .