Uudisvoog

Linnateater otsib oma meeskonda majakunstnikku ja lavameistrit

Uudised - 12.03.2024

Otsime oma meeskonda ideederikast ja teotahtelist
majakunstnikku, kelle inspiratsiooniallikaks saab olema valmiv teatrikompleks, mis vajab hoolsat kätt ja silma.

Majakunstniku ülesandeks on hoolitseda teatri visuaalse terviklikkuse eest, mis koosneb tuhandest hoolikalt läbi mõeldud detailist, alates näituste kureerimisest teatrimajas ja vajadusel ka väljaspool, publikuteenindaja kostüümielemendist kuni suunaviida või graafilise leheni seinal. Eesmärk on hoida vana ja väärikat, lisades piisavas annuses uut nägemist.

Kandidaadilt eeldame kunsti-, disaini- või sisekujunduse alast töökogemust, oskust oma tööd planeerida ja tajuda teatrimaja rütmi, kasutada tööks vajalikke arvutiprogramme ning head ja sütitavat koostöövõimet kolleegidega. Kasuks tuleb kõrgharidus ning vähemalt inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas.

Pakume loovat õhkkonda ja toetavat meeskonda ning põnevat tööd uuenevas Linnateatris, kus on lisaks teatrielamustele võimalik ka sportida.

Eeldatav tööle asumise aeg aprillis

2024.Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri aadressile  märksõnaga „majakunstnik” hiljemalt 31.03.2024.

 

Otsime oma meeskonda lavameistrit, kelle peamiseks ülesandeks on lavade tehniline ettevalmistamine nii uuslavastuste tarvis kui ka õhtusteks etendusteks.

Kasuks tuleb varasem töökogemus lavameistrina, valmisolek töötada graafiku alusel, lahendustele orienteeritud suhtumine, meeskonnatöö kogemus, hea füüsiline vastupidavus.

Eeldatav tööle asumise aeg aprillis 2024.Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri aadressile  märksõnaga „lavameister” hiljemalt 24.03.2024.