Uudisvoog

Kuulutati välja Tallinna Linnateatri direktori konkurss

Uudised - 24.03.2021

Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet kuulutas välja korralise avaliku konkursi Tallinna Linnateatri direktori ametikoha täitmiseks.

Linnateatri praegune direktor Raivo Põldmaa on sellel ametikohal töötanud 1992. aastast alates ja on üks pikaajalisemalt ametis olnud teatrijuhte Eestis. Seoses käimasoleva teatri uuenemisega teatas ta, et on otsustanud uueks ametiajaks välja kuulutatud konkursil mitte osaleda ning plaanib lõpetada oma töö Linnateatris käesoleva teatrihooaja lõpus sarnaselt teatri peanäitejuhile Elmo Nüganenile, kes andis oma otsusest teada teatri aastalõpu koosolekul 22. detsembril.

Raivo Põldmaa kommenteeris oma otsust järgmiselt: “On aeg teatepulk üle anda järgmisele põlvkonnale. Olen Linnateatrit juhtinud aastast 1992. On olnud väga huvitav aeg ja need on olnud minu tööelu parimad aastad. Iga organisatsioon peab aga ka uuenema ja leian, et olen mulle usaldatud aja ära kasutanud. On õige aeg leida uuenevale Linnateatrile uus juht. Tänan südamest kõiki, kellega olen nende aastate jooksul teatri asju saanud ajada ja suur tänu ka teatripublikule!”

Tallinna Kultuuri- ja Spordiameti poolt avaldatud töökuulutuse leiab siit: https://talendipank.ee/toopakkumine/0qZXCg-107.

Kandideerimise tähtaeg on 9. aprill 2021.