Uudisvoog

Etendustegevus on jätkuvalt piiratud

Uudised - 07.05.2021

Hea teatripublik!

 

Vabariigi Valitsus pikendas 6. mai korraldusega taas teatritele kehtestatud piiranguid. Korraldus jõustub 10. mail ja kehtib kuni 16. maini 2021. a. (kaasa arvatud). See tähendab, et lisandub veel nädala jagu etendusi, mis jäävad piirangute tõttu ära. Kuni pole selge, millal saame etendustegevust jätkata, pole meil võimalik kinnitada ka mängukava ega pakkuda välja asendusetendusi ärajäänud etendustele. Saame uued mängukavad koostada niipea, kui on selgunud piirangute lõpptähtaeg ja seejärel pakume kohe ka asendused ärajäänud etendustele.

 

Ainukese erandina oleme saanud paika panna „Balti tragöödia“ etenduste asendamised, mis lükkuvad kõik augustisse.

 

  • 29. märtsi asendusetendus „Balti tragöödia“ toimub 16. augustil Salme Kultuurikeskuse suurel laval, kehtivad samad piletid ja kohad.
  • 30. märtsi asendusetendus „Balti tragöödia“ toimub 17. augustil Salme Kultuurikeskuse suurel laval, kehtivad samad piletid ja kohad.
  • 31. märtsi asendusetendus „Balti tragöödia“ toimub 18. augustil Salme Kultuurikeskuse suurel laval, kehtivad samad piletid ja kohad.

 

Kui asendusetendusele pole võimalik tulla, ostetakse piletid tagasi või võimalusel vahetatakse ümber kuni 10. maini. Selleks palume saata piletite ID-d, kliendi kontonumber ja isikukood Linnateatri e-posti aadressile kassa@linnateater.ee . Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga  . Pileteid saab tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K ja Viru Keskus.

 

Anname parima, et pakkuda kõikide ärajäänud etenduste piletiomanikele võimalikult ruttu sobivad asendusetendused. Sellest tulenevalt on jätkuvalt häiritud teatri tavapärane müügikord ning me lisame pileteid vabamüüki jooksvalt vastavalt piletite asendamisele ja vabade piletite olemasolule. Võib juhtuda, et mõnede etenduste asendamine pole enam võimalik ning sellisel juhul ostame piletid tagasi või pakume asemele mõne teise lavastuse pileteid. Värske info teatri mängukava kohta on alati leitav teatri kodulehelt (linnateater.ee/mangukava). Uute mänguplaanide selgumisel avaldame need kohe teatri kodulehel. Piletilevist pileti ostnutele saadame Piletilevi vahendusel ka infokirja. Juhul kui soovite, et teater ostaks ärajäänud etenduse pileti tagasi, võtke palun ühendust teatri kassaga (kassa@linnateater., tel 665 0800); Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga ().

 

Püsime terved ja peatse kohtumiseni!