Dennis Kelly (s. 1970) on põnevamaid uue põlvkonna briti näitekirjanikke, kes mitmes oma näidendis on valgustanud läbi kapitalistliku maailma mõju inimsuhetele ja väärtushinnangutele. Eestis ei ole tema tekste varem lavale jõudnud, kuid lisaks sünnimaale on neid hästi vastu võetud näiteks Saksamaal ja ka mujal mandri-Euroopas. „Armastus ja raha“ vaatleb fragmentaarsete stseenide kaudu Jessi ja Davidi, ühe noorpaari, ja nendega seonduvate inimeste elu.

Kelly kirjutas näidendi „Armastus ja raha“ 2006. aastal, seega veidi enne majanduslangust, millest taastutakse tänini. See, mis majanduskriisi aastail paljude inimeste jaoks reaalsuseks sai, ongi Kelly mõtteaines. Ta püüab mõista meie arusaamist ostmisest, müümisest ja laenamisest. Ning sellestki, kuidas tunded peaksid sinna maailma ära mahtuma.

Sander Pukk jätkab selles lavastuses talle ainuomase käekirja otsimist, mida kohtasime juba lavastuses „Bassein (vett ei ole)“ (Ugala,  2013). See tähendab visuaalsete kujundite kombineerimist tekstiga ning võrreldes tema eelmise Linnateatri-lavastusega „Biloxi Blues“ (2011) märksa tugevamat sotsiaalset laetust. 2014. aastal pärjati Sander Pukk Eesti Ekspressi „Areeni tulevikutähe“ tiitliga.Meediakaja

"Teater kui teraapia, teater kui agitatsioon", Teater. Muusika. Kino, 10/2014
"Liiga palju Xanaxit", Sirp, 23.05.2014
"Unistuste elu hind", Postimees, 7.05.2014