August 2021

W 04.08
19:00
Hobuveski
Vanja
W 04.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
24. märtsi ja 28. aprilli asendusetendus
T 05.08
19:00
Hobuveski
Vanja
T 05.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
F 06.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
F 06.08
19:00
Hobuveski
Vanja
S 07.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
15. märtsi ja 19. mai "Mineku eel" asendusetendus
S 07.08
19:00
Hobuveski
Vanja
M 09.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
16. märtsi ja 20. mai "Mineku eel" asendusetendus
T 10.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
W 11.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
T 12.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
F 13.08
16:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Balti tragöödia
KONTROLLETENDUS
S 14.08
18:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Balti tragöödia
ESIETENDUS
M 16.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Balti tragöödia
5.11 ja 16.01 "Nad tulid keskööl" asendusetendus
M 16.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
T 17.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Balti tragöödia
30. märtsi asendusetendus
T 17.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
W 18.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Balti tragöödia
31. märtsi asendusetendus
W 18.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
T 19.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Südameharjutus
S 21.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Südameharjutus
S 21.08
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
M 23.08
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
M 23.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Õed
T 24.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Kommuun
9. veebruari ja 13. aprilli asendusetendus
T 24.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Gorge Mastromase rituaalne tapmine
7. jaanuari, 11. märtsi ja 10. aprilli asendusetendus
W 25.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Kommuun
W 25.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Gorge Mastromase rituaalne tapmine
8. jaanuari, 12. märtsi ja 13. aprilli asendusetendus
T 26.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Õed
T 26.08
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
F 27.08
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
F 27.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Õed
S 28.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Balti tragöödia
M 30.08
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
M 30.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Balti tragöödia
T 31.08
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
T 31.08
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Balti tragöödia

September 2021

T 02.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Õed
T 02.09
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
F 03.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Õed
F 03.09
19:00
Hobuveski
Vanja
S 04.09
19:00
Hobuveski
Vanja
M 06.09
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
T 07.09
19:00
ERMi Sillasaal
Balti tragöödia
DRAAMA 2021
W 08.09
18:00
ERMi Sillasaal
Balti tragöödia
DRAAMA 2021
W 08.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
T 09.09
19:00
Hobuveski
Vanja
T 09.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
F 10.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Osnap
22. jaanuari ja 6. aprilli asendusetendus
F 10.09
19:00
Hobuveski
Teatri­kontsert. Mari Jürjens
19. veebruari ja 19. mai teatrikontsert
F 10.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Gorge Mastromase rituaalne tapmine
13. märtsi ja 6. mai asendusetendus
S 11.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Õed
S 11.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Osnap
23. jaanuari ja 7. aprilli asendusetendus
M 13.09
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
M 13.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Õed
T 14.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Gorge Mastromase rituaalne tapmine
3. märtsi "Jäneseurg" ja 7. mai asendusetendus
T 14.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Kommuun
W 15.09
19:00
Hobuveski
Enigma variatsioonid
W 15.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Kommuun
W 15.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
T 16.09
19:00
Hobuveski
Enigma variatsioonid
T 16.09
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
T 16.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Südameharjutus
F 17.09
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
F 17.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Südameharjutus
S 18.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Lapsed
S 18.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Balti tragöödia
M 20.09
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
M 20.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Balti tragöödia
T 21.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Balti tragöödia
W 22.09
19:00
Hobuveski
Kant
W 22.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Südameharjutus
T 23.09
19:00
Hobuveski
Kant
T 23.09
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
F 24.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Jäneseurg
1. märtsi ja 17. mai asendusetendus
S 25.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Vihmausside elust
S 25.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Nad tulid keskööl
S 25.09
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
M 27.09
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
T 28.09
19:00
Hobuveski
Kant
T 28.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Vihmausside elust
T 28.09
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
W 29.09
19:00
Hobuveski
Kant
W 29.09
19:00
Toom-Kooli 9
Rogožin
W 29.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Vihmausside elust
T 30.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse väike lava
Jäneseurg
2. märtsi ja 18. mai asendusetendus
T 30.09
19:00
Salme Kultuurikeskuse suur lava
Nad tulid keskööl