Uudisvoog

Uudised RSS

Piletilevi vabandab Linnateatri klientide ees

2. aprill 2012
Täna, 2. aprillil kell 11.00 tekkis erinevate sündmuste kokkulangemisel Piletilevi piletimüügisüsteemi ülekoormus, mis põhjustas probleeme Tallinna Linnateatri maikuu piletite eelmüügis.

Probleeme põhjustas uus piletimüügiserverite süsteem, milles Piletilevi on teinud muudatusi. Arenduste käigus ei suudetud ette näha kõiki faktoreid, mistõttu tekkis piletimüügisüsteemi ülekoormus ja sellest tulenevalt seisang. Piletilevi vabandab Linnateatri klientide ees.

Uus piletimüügisüsteemi serverilahenduse eesmärk on võimaldada Piletilevil suurmüükide korral lisada kliente teenindavaid servereid ja hõlbustada kliendikogemust. Kahjuks ei suutnud IT-meeskond simuleerida uue süsteemi koormustaluvust nii suure kasutajate mahu puhul, nagu tekkis tänasel Linnateatri piletimüügil. Nii ilmnesidki uued senikogemata tegurid, mis tekitasid tõrkeid Piletilevi töös.

Nüüdseks on saadud täielik ülevaade tarkvaralistest protsessidest, mis uue serverisüsteemi puhul parandamist vajavad. Lähema nädala jooksul tehakse kõik vajalikud muudatused, et Piletilevi uue serverisüsteemiga edaspidiste suurmüükide puhul probleeme ei tekiks. 

Vabandame veelkord kõigi pettunute ees ja anname endast maksimumi tulevikus märkimisväärselt ladusama süsteemi toimimise nimel.

AS Piletilevi

Tallinna Linnateater võtab ühendust kõikide klientidega, kes jätsid oma soovid müügipäeva hommikul kassasse.