Uudisvoog

Uudised RSS

Piletilevi vabandab

1. veebruar 2013
Linnateatri piletimüügipartner Piletilevi vabandab teatri klientide ees 1. veebruaril, märtsikuu etenduste piletimüügipäeval tekkinud probleemide pärast ning edastab omapoolsed selgitused tekkinud tehnilisele probleemile. 

Piletilevi internetimüügi maht ja internetikeskkonna kasutajate arv on viimastel aastatel pidevalt kasvanud. Alates 2012. aasta aprillist ei ole meil kodulehe serveri ja selle läbivusvõimega probleeme olnud. 

Täna, enne Linnateatri piletite müügi algust, oli Piletilevi kodulehe serverile kasutajate poolt 2 korda suurem surve, kui kuu aega tagasi samal ajahetkel ning Linnateatri piletite müügi alates tõusis surve Piletilevi kodulehe serverile, võrreldes Piletilevi tavapärase kodulehe koormusega, 15 kordseks, mis põhjustas kodulehe hangumise. Hetkel täpsemat vastust, et mis täpselt pudelikaelaks osutus meil anda ei ole. Kui varem on olnud pudelikaelaks piletimüügisüsteem ja serverid, millede võimekuse massiivse parandamisega saime ühele poole just eelmise aasta detsembrikuus, siis sel korral lõi kodulehe visiitide maht umbe piletisüsteemist eraldi serveris ja teise teenusepakkuja juures asuva www.piletilevi.ee serveri. 

Juba järgmise nädala keskpaigaks on meil olemas põhjalik analüüs täna toimunu kohta. Selle analüüsi alusel saame parandada tekkinud kitsaskohad vältimaks tulevikus taoliste olukordade tekkimist. 

Tulenevalt www.piletilevi.ee serveri hangumisele oli jällegi surve piletimüügisüsteemi serverile madalam, ning inimestel õnnestus soovitud piletid soetada müügipunktides. Serverihäirete tunni sees kella 11.00-12.00 olid õnnelikud augud, kus mõnedel ostjatel õnnestus meie piletimüügisüsteemini jõuda, ning tuleb nentida, et kella 12ks olid Linnateatri piletid märtsikuuks praktiliselt välja müüdud. 2. jaanuaril, kui internetikasutajate surve oli väiksem ja keegi ukse taha ei jäänud, müüdi Linnateatri veebruarikuu etenduste piletid välja 11 minutiga. Piletilevi vabandab kõigi klientide ees ja jätkab lõppematut tööd programmikoodide uuendamise ja serverimahtude suurendamisega.