Uudisvoog

Uudised RSS

Lavastus „Kellega ma räägin?“ jääb Linnateatris ära

20. aprill 2012
Tallinna Linnateatri lavastusdebüütide sarjas „Kümme teatristarti“ sel laupäeval, 21. aprillil esietenduma pidanud lavastuse „Kellega ma räägin?“ etendused jäävad ära. Otsuse põhjuseks on lavastuse trupi rahulolematus oma töö tulemusega.

„Tahtsime jääda ausaks nii iseenda kui publiku suhtes,“ selgitab trupi liige Mikk Jürjens otsuse tagamaid. „Me ei jõudnud prooviprotsessi käigus rahuldava tulemuseni.“

„Kellega ma räägin?“ truppi kuulusid Kristjan Üksküla, Sandra Uusberg, Mikk Jürjens ja dramaturg Maria Lee Liivak. 

Tallinna Linnateatri loomenõukogu nõustus trupi otsusega.

„Sarja “Kümme teatristarti“ mõte ongi anda võimalus katsetada, proovida kätt selles, mida oma töökohustuste tõttu repertuaariteatris tavaliselt ei tehta,“ selgitab Linnateatri peanäitejuht Elmo Nüganen. „Eksimisvõimalus on sellesse sisse programmeeritud. Samuti peab olema kunstnikul õigus ise otsustada oma töö ja selle avaldamise üle,“ toetas ta trupi otsust.

Tallinna Linnateater vabandab „Kellega ma räägin?“ aprilli ja mai etendustele pileti ostnud publiku ees. Piletiomanikele pakub Linnateater asendusena Elmo Nüganeni uuslavastuse „Maailmale nähtamatud pisarad“ lisaetendust 24. mail kell 19 Salme kultuurikeskuses. Piletiomanikel palutakse pöörduda Tallinna Linnateatri kassa poole telefonil 6650800 või tulla kassast läbi. Samuti ostetakse kuni mai lõpuni piletid soovi korral tagasi või vahetatakse vabade kohtade olemasolul mõne muu käesoleva hooaja etenduse pääsete vastu. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga (tel. 6659534, info@piletilevi.ee)

Ruudu Raudsepp
Tallinna Linnateatri avalike suhete juht
Tel. 5346 8495
E-post r.raudsepp@linnateater.ee