Uudisvoog

Uudised RSS

ETENDUSTE JA PILETIINFO SEOSES ERIOLUKORRAGA

16. märts 2020

Tulenevalt eriolukorrast jäävad ära kõik Linnateatris planeeritud etendused ja muud üritused. Oleme peatanud piletite väljastamise ning ostame tagasi kõik ärajäänud etenduste piletid (aprilli etenduste pileteid ostame tagasi 1.aprillist). Linnateatri maja on suletud, kliente teenindame e-posti teel kassa@linnateater.ee.

Linnateatri kassast ostetud piletite puhul palume võtta ühendust kassa@linnateater.ee ning saata vajalikud andmed, milleks on etenduse nimi, kuupäev, istekoht, pileti id-number, summa ning kliendi isikukood ja kontonumber.

Kollektiivtellimuste puhul palume kogu info kokku koguda grupi kontaktisikul ja vastav info saata aadressil kassa@linnateater.ee. Kui teatril on info olemas, siis tehakse ülekanne kogu summa ulatuses kontaktisiku kontole ning edasi pärast ülekande laekumist kannab kontaktisik raha oma grupiliikmetele. Vabandame ebamugavuste pärast, kuid see on kindlaim viis tehingute kontrollimiseks ja raha edastamiseks õigetele isikutele.

PDF-pileti omanikele kannab Piletilevi raha tagasi automaatselt pileti ostja kontole, st eraldi tagasiostusoovi ei ole vaja saata.

Soovi korral on võimalik teatrit toetada, annetades piletiraha teatri toetuseks. Kui PDF-pileti omanik soovib annetada oma piletiraha teatri toetuseks, tuleb oma vastav soov registreerida kuni 31. märtsini siin: www.piletilevi.ee/est/vormid/toetaja. Kui teatri kassast ostetud pileti omanik pole oma pileti andmeid saatnud teatrile 8. maiks 2020, annetab ta oma piletiraha teatri toetuseks.
Teatri toetamiseks on avatud täiendavalt ka spetsiaalne annetuskonto: https://taotlen.tallinn.ee/maksevorm/v531004


Palume mõistvat suhtumist ning edastame Teie tagasimakse esimesel võimalusel.

Palju tervist!Etendused

Hetkel ei ole ühtegi etendust tulemas.