Uudisvoog

Uudised RSS

Linnateater peab sünnipäeva ja jagab kolleegipreemiaid. Kassa ja kostüümilaenutus on suletud

12. veebruar 2013
Kolmapäeval, 13. veebruaril tähistab Linnateater oma 47. sünnipäeva.  

Sünnipäevapidustustes jäädakse ka sel korral truuks väljakujunenud traditsioonidele. Nii algab pidulik päev sõiduga Metsakalmistule, kus mälestatakse lahkunud kolleege.

Tagasi teatrisse pöördudes jätkatakse meelelahutuse ja õhtusöögiga. Teatri sünnipäevaprogrammis on pea alati olnud koht mõnel külalislavastusel. Seekord tuleb Põrgulavale Linnateatri dramaturg-lavastaja Paavo Piigi ooperilauljate elu käsitlev lavastus „Diiva“ (esietendus 25. mail 2012 Kumus). „Diiva“ loomisel on kasutatud ülestähendusi peaosatäitja, metsosopran Annaliisa Pillaku elust ning lavastaja ise on selle kokku võtnud sõnadega: „See on kontsert, mida juhib tuju.“   

Nagu on saanud heaks tavaks, võisteldakse nii mälumängus kui spordis – sel aastal on spordialaks valitud noolemäng. Loomingulise etteastega esineb tehnilistest töötajatest koosnev kollektiiv. Kuna Linnateatris on juba käimas ettevalmistused järgmisel laulupeol osalemiseks, saab kuulda ka teatri segakoori kontserti.

Õhtu lõpetab sünnipäeva oodatuim hetk – kolleegipreemiate jagamine, millele järgneb preemiate tähistamine koogisöömise ja tantsuga.

Pressifotograafid on oodatud osalema sünnipäevapeo selles osas, kus jagatakse kätte kolleegipreemiad (kell 21.00-22.30 Põrgulaval). Osalemisest palume teada anda hiljemalt 13. veebruari keskpäevaks. 

Seoses sünnipäevapidustustega on Linnateatri kassa ja kostüümilaenutus 13. ja 14. veebruaril suletud. Ootame teid jälle alates 15. veebruarist!