Uudisvoog

Uudised RSS

1. juunil algab augusti etenduste piletimüük

30. mai 2012
Juunikuus tulevad müüki Linnateatri uue hooaja alguse piletid. 1. juunist saab soetada pileteid augusti, 15. juunist aga septembri etendustele. 48. hooaja esimeseks tähtsündmuseks on Mauruse kooli tagasitulek uute koolipoistega: Põrgulavale naaseb Tammsaare / Nüganeni „Tõde ja õigus. Teine osa“.

2005. aastal esietendunud lavastus tuleb pärast rohkem kui aastast pausi tagasi uute osatäitjatega Lavakunstikooli 25. lennust: Indrekut ja Ramildat mängivad Karl-Andreas Kalmet ja Liis Lass, teistes rollides on nende kursusekaaslased Maiken Schmidt, Henrik Kalmet, Märt Pius, Priit Pius ja Kaspar Velberg. Samuti teevad uute osatäitjatena kaasa [Mikk Jürjens] ja [Kristjan Üksküla]. Härra Mauruse rollis astub jätkuvalt külalisena üles Aivar Tommingas Vanemuisest ja õpetajatena Linnateatri näitlejad. Lavastuse kunstnik on Iir Hermeliin, muusikalise kujunduse tegi Riina Roose. „Tõde ja õigus. Teine osa.“ taasesietendus 10. augustil Põrgulaval avab hooaja ning seda mängitakse augustis kokku kuuel korral: 10., 11., 13., 14., 24. ja 25. augustil algusega kell 18.

Lavastusele „Tõde ja õigus. Teine osa.“ kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele ja pensionäridele sooduspiletid hinnaga 13 eurot, täispilet maksab Linnateatri kassast ostes endiselt 17.50.

Lisaks mängib Linnateater augustis muudki head ja paremat oma repertuaarist: Väikses saalis etenduvad „{Aeg ja perekond Conway}“, „{Kivid sinu taskutes}“ ning „{Üsna maailma lõpus}“, Taevalaval „{Hecuba pärast}“ ning „{Homme näeme}“ ja Kammersaalis „{Kes kardab Virginia Woolfi?}“.

15. juunist tulevad müüki aga septembrikuu etenduste piletid, oktoobri pääsmeid saab lunastada aga juba tavapärasel ajal, 1. septembril – jälgige reklaami! 

Tallinna Linnateatri pilet maksab Linnateatrist ostes 17.50 eurot, Piletilevi piletiautomaatidest ja internetist ostes 18.80 eurot, Piletilevi müügipunktidest ostes 19.40 eurot.