Sündmused

Sündmused RSS

Teatrisõprade klubi esitleb: Jason Carteri kontsert

10. aprill 2009

Kolmapäeval, 29. aprillil,  algusega kell 20:00

Kontserdil esineb kitarrivirtuoos Jason Carter harf-kitarril.

Briti kitarrist Jason Carter on esinenud ligi 20 aasta jooksul enam kui 70 riigis, peamiselt soolokitarristina. Tema lood on ainulaadne segu eri stiilidest ja mõjutustest, ehkki mõjud Lähis-Idast ja Indiast on enim tuntavad.

Jason Carter on pühendunud oma muusika esitamisele nn konfliktipiirkondades, uskudes, et just mittevokaalne muusika võib osutuda sillaehitajaks eri kultuuride ja isikute vahel.

Seepärast on Jason Carter esinenud muuhulgas Põhja-Koreas, Iraanis, Põhja-Iirimaal, Afganistanis, Saudi-Araabias, Bahreinis.

J. Carter on musitseerinud paljude tuntud muusikutega, üht 2008. a tuuri sponsoreeris ka Nobeli Rahupreemia Fond Norras.

J. Carter on välja andnud 11 albumit. Tema üks viimaseid plaate, "Helsinki project", on kolmeaastase töö tulemus, milles osalesid muusikud Soomest, Inglismaalt, USAst, Saksamaalt, Hollandist, Austraaliast, Marokost, Egiptusest, Indiast, Afganistanist ja Senegalist.

Tallinna Linnateater, Teatrisõprade klubi
Pilet 95.- müügil tund enne algust kohapeal.

Info ja broneerimine tel. 5547 668

Lisainfo:
http://www.jasoncarter.net/Kontserdil esineb kitarrivirtuoos Jason Carter harf-kitarril. Ta on esinenud ligi 20 aasta jooksul enam kui 70 riigis, peamiselt soolokitarristina. Tema lood on ainulaadne segu eri stiilidest ja mõjutustest, ehkki mõjud Lähis-Idast ja Indiast on enim tuntavad.