Sündmused

Sündmused RSS

Heade asjade laat Linnateatris

11. aprill 2013
19. aprillil kell 11.00-16.00, üheks reedeseks kevadpäevaks muutub Linnateater taas selleks, mis ta algselt oli – kaupmehemajaks. Teatri lähemad sõbrad kaupmeeste hulgast tulevad kaubitsema nii maitsvate ja söödavate kui kaunite ja kantavate toodetega. Linnateatri rahvas tegi kappides kevade puhul tuulutustöid ja peab sel puhul kirbuturgu. 

Kell 12.30-13.00 saab teha endast foto koos Pal-tänava poistega. 

Kell 13.00 algab oksjon, kuhu Linnateatri näitlejad on annetanud enda jaoks tähenduslikke esemeid. Terve päev kestab loterii, millega saab võita teatripileteid ja -nänni ning ehk mõne maitsva pirukagi?  

Avatud on väike kohvik, kus saab tasuta tee ja kohvi kõrvale maitsta teatripere valmistatud küpsetisi ja toite. 

Laadal kaubitsevad:  
  • Juustukuningad juustuga ja Veinisõber veiniga, ning ökojäätis La Muu, mida poest õieti saada polegi, sest maitsev maius saab lihtsalt nii kiiresti otsa!  
  • Vivan Vau oma imeliste kingadega (stiilinäited „Eesti filmi lauludes“);  
  • Ragin puidust disaintoodetega;
  • KIMA lustaka, põhjamaiste loomadega tekstiili, Anni Kreem (Katariina Gild) lapitekkide, Janika Jürgenson kaunite käsitöökottide ning Tex Trade kangastega.  Ja last, but not least, näitab oma kaupmehe-külge Jan Uuspõld. Sallidega.   
  • Mitmesugused ehtekunstnikud, teiste hulgas Linnateatri peagrimeerija Anu Konze;
  • kosmeetika- ja aksessuaarikaupmehed. 
NB! Kõik Linnateatri sõbrad on lubanud tulla kaubitsema tavapärasest soodsamate hindadega. Tasumine nii kaupmeeste juures kui kirbuturul käib sularahas. 

Heade asjade laat Linnateatris toimub 19. aprillil kell 11.00-16.00 Dieles ja Panso saalis (sissepääs Lai 23). 

Olete oodatud!