Sündmused

Sündmused RSS

Beethooveni Sõprade Klubi

19. september 2014
Beethoveni Sõprade Klubi kutsub erksa vaimuga inimesi kaasteeliseks rännakule muusika, kaunite kunstide ja filosoofia radadele. 
Esimesel klubiõhtul, 5. oktoobril kell 14 Tallinna Linnateatri Teatrisõprade klubis kohtutakse filosoof Mart  Raukasega, et küsida üheskoos, milleks meile klassika? Harmoonia, meloodia, klassika, kust on pärit need alusmõisted, millega tänapäeval nii 
enesestmõistetavalt ümber käiakse? Tuleb tagasi pöörduda helleenide juurde, teha juttu helleenlikust harmooniast, humanismist ja haridussüsteemist. Kuidas aitab see kõik mõtestada meie aega, milleks meile kogunisti reeglid muutuvas ajas? 

Vestlust külalisega suunab Märt Treier. 

Mis on Beethoveni Sõprade Klubi? Beethoveni Sõprade Klubi pühapäevasalong pakub ühtaegu nii tõsist peamurdmist, valitud muusikat kui ka parimat kohvi.  

Usinamad Vikerraadio kuulajad kindlasti  juba teavad - see on muusika- ja laiema kultuurihuviga inimestele, kellele lähevad korda suured muusikud,  vaimuinimesed mitmelt rindelt, kuningad ja väejuhid ning sündmused, mis neid ühendavad. Suur helilooja Beethoven tähistab geeniusi läbi sajandite. Sõbra eest võime aga olla kõik, kes me tahame ühtteist neist läinud aegadest taas värskeks mõelda ja läbi elada. Liigume loojalt loojale, seoselt  teosele ja teoselt seosele, jõudes kokkusaamise lõpusirgel hoopis mujale kust alustatud. See hooaeg on eriline, saade puhkab eetrist ja rännakutest saavad osa vaid klubilised. Kasutage siis võimalust! 
 
Piletid 

Registreeri osalemine siin

Klubi ei ole suur, koha leiab kuni poolsada inimest. Siinne registreerimine annab tulijale eelise ja kindlustunde. Registreerinuil tuleb pilet (hinnaga 10 eurot, ainult sularahas) lunastada hiljemalt tund enne klubi kokkusaamist kohapeal. 

NB! Lunastamata sissepääsuõigus läheb üle järgmisele huvilisele.

Beethooveni Sõprade Klubi Facebookis