Tallinna Linnateatri kaminasaalis on kuni 15. jaanuarini avatud kunstnik Viive Noore näitus jõuluteemalistest lasteraamatuillustratsioonidest.

Kunstniku sõnul on näitusele kokku koondatud pildid, mis pimedal ja vihmasel lumevaesel ajal tekitaks natuke sellist tunnet, et tegelikult on jõulud ilmast hoolimata ikkagi tulemas. 

Viive Noor (s. 7.10.1955) on lõpetanud Eesti Riikliku Kunstiinstituudi aastal 1981 moekunstnikuna (kaitsenud kaht diplomitööd: moekollektsioon - moe eriala, lasteraamatuillustratsioonid ja kujundus – graafika eriala, cum laude). Ta on Eesti Kunstnike Liidu, Eesti Kujundusgraafikute Liidu ja IBBY liige. 

Ta on alates 1978. aastast osalenud enam kui 300-l näitusel Eestis, Argentiinas, Austrias, Belgias, Colombias, Hiinas, Hispaanias, Iraanis, Itaalias, Jaapanis, Jugoslaavias, Leedus, Lõuna-Koreas, Lätis, Poolas, Prantsusmaal, Rootsis, Saksamaal, Serbias, Slovakkias, Soomes, Suurbritannias, Šveitsis, Ungaris, USA-s, Valgevenes ja Venemaal. Viive Noort on pärjatud rohkete auhindadega erinevatelt kunsti- ja illustratsioonikonkurssidelt. Täna on ta Eesti Kujundusgraafikute Liidu juhatuse liige, raamatugraafika sektsiooni esimees, IBBY Eesti sektsiooni asepresident, Eesti Lastekirjanduse Keskuse kunstiekspert ja kuraator ning Eesti Kunstiakadeemia avatud akadeemia illustratsiooni õppejõud.