Et luule rokiks ja rohkem rahvamasse poeesiat kuuldes kiljudes karjuks, toimub 31. märtsil Tallinna Linnateatri Põrgulaval kell 19.00 näitleja ja helilooja Veiko Tubina luulekogu "Esimene" esitlus soolokontserdi ja luulelugemisega. 

Klaveril saadab autor iseennast ja vahele pakuvad sõnarokki teatrikriitik, naisnäitleja, luuletaja, noor helilooja, lavakõne õppejõud, meesnäitleja ja mitmed teised sõnaarmastajad.

Sissepääs vaba ning kohapeal on võimalik kultuuri toetada uue luulekogu soetamisega, mis erilise õhtu puhul müügil soodushinnaga 8 € (sularaha kaasa!).

Põrgulavale mahub piiratud arv inimesi ja ei tasu pahandada, kui saali ei pääse ning tuleb koju minna vaid uue luulekoguga.

Veiko Tubina esimene luulekogu on segu vabavärsist ning riimipoeesiast. Valgetel lehekülgedel põrkuvad igatsus, armastus, linn ja sõprus. 

Ettekandele tulevad Veiko Tubina autorilaulud. Uut luulekogu loevad Anu Lamp, Mari-Liis Lill, Meelis Oidsalu, Kristjan Üksküla, Rasmus Puur, Ursula Ratasepp, Henrik Kalmet, Paavo Piik ja teised.