Leida Rammo Linnateatri Fondi toetusõhtu tuleb kolmandat korda! See tähendab vaid üht – preemiate jagamisest on saanud tänaseks traditsioon. Linnateatri suure sõbra ja toetaja Leida Rammo algatusel antakse sel sügisel juba kolmandat korda välja stipendium Linnateatri loomingulise kollektiivi liikmele. Pidulikust koosviibimisest võib osa saada igaüks ning mis peamine: toetusõhtule pileti ostmisega on ka sinul võimalus toetada Linnateatri loomingulist kollektiivi.

Leida Rammo Linnateatri Fondi pidulik toetusõhtu toimub sel aastal 6. novembril. Toetusõhtu algab kell 18.00 lavastuse „Põhjas“ etendusega. Vaheajal pakutakse külalistele suupisteid ning etenduse lõpus kuulutatakse välja tänavune fondi stipendiaat.

Uku Uusbergi lavastus „Põhjas“ esietendus Linnateatris möödunud hooaja kevadel. Liialdamata on tegemist vastuolulise vene kirjaniku Maksim Gorki tuntuima näidendiga, mis on andnud alust tuhandetele käsitlustele üle maailma. Vaata lavastuse kohta lähemalt.

Fondi toetusõhtu piletid hinnaga 50 eurot on müügil alates 1. oktoobrist Piletilevis ja Linnateatri kassas. Pilet sisaldab pääset lavastuse „Põhjas“ etendusele ning annetust Leida Rammo Linnateatri Fondi.

Tule ja veeda õhtu Linnateatriga!
Eesti Rahvuskultuuri Fondi juures tegutsevale Leida Rammo Linnateatri Fondile pani 2015. aasta oktoobris aluse Leida Rammo eesmärgiga tunnustada Linnateatrit ja selle loomingulist kollektiivi. 2016. aastal pälvisid preemiad Indrek Ojari ja Külli Teetamm, 2017. aastal pärjati stipendiumiga Epp Eespäev.