Musketäride loo järjeosa märgusõnaks on aeg ja meie endi muutumine ajas. Lava on muutunud suurejoonelisemaks, võitlusstseenid ohtlikumaks, tegelastevahelised suhted teravamaks, lugu keerulisemaks. Aga eelkõige oleme muutunud meie ise – nii tegijad kui vaatajad. Samas... Võib-olla mõtleme me nüüd pisut kauem, enne kui pea ees tegutsema tormame, kõhkleme, enne kui kellelegi oma südame avame ja oskame paremini teenete eest tasu küsida. Kuid tegelikult igatseb hing ju endiselt seiklusi ja romantikat, tõestust sellest, et maailmas hinnatakse veel sõprust, ausust ja julgust. Me tahame uskuda, et on olemas ka teistsugune elamisviis ja peame kalliks kokkusaamisi mõttekaaslastega. 

Eks ole ju "Musketäride" etenduski teatud mõttes vanade sõprade kohtumine. Niipea kui ilmad on soojaks läinud, tuleme jälle Lavaauku, et näha üheskoos, mis on nende aastate jooksul saanud meie neljast musketärist uue kuninga ja kardinali valitsuse all, kus vanad väärtused on hajumas ja uus, praktiline mõtteviis võimust võtnud. Kas d'Artagnan on teinud hiilgavat sõjaväelist karjääri? Kas Athos on suutnud Mileedi unustada? Kannab ta endiselt musketärimantlit? Kas Aramis peab jätkuvalt tosinat armukest või on koguni kloostrisse läinud ja mungaks hakanud? Kas Porthos kolis maale oma rikka hertsoginna ja tema viinamägede juurde või on temast saanud hoopis kaalujälgija? Ja kas need neli üldse ongi enam sõbrad? Seda kõike saame me peagi teada. Kohtumiseni suvel! 

Piletid on müügil Tallinna Linnateatri kassas (Lai 21, tel. 6650 800), Piletipunkti müügikohtades (Tallinnas: Tallina Kaubamaja Piletipunktis, Eesti Draamateatri kassas, Magistraali Piletipunktis, Järve Selveris, Pirita Selveris, Kadaka Selveris, Punases Selveris, Tondi Selveris; Tartus: Vanemuise Kontserdimajas, Tartu Kaubamajas; Pärnus: Pärnu teatris "Endla", Pärnu Uue Kunsti Muuseumis; Rakveres: Rakvere teatri kassas), aadressil www.piletipunkt.ee; Piletilevi müügipunktides (Tallinnas: Piletilevi keskmüügipunktis, Lasnamäe Maksimarketis, Laagri Maksimarketis, Sikupilli Prismas, Rocca al Mare Prismas, Kristiine Keskuses, Stockmanni kaubamajas; Tartus: Soodusmarketis, Lõunakeskuses; Viljandis: Turismiinfo keskuses; Pärnus: Music Portis, Port Arturi kaubamajas; Rakveres: muusikaäris Level, ostukeskuses Centrum; Võrus: Päikesereiside esinduses; Kuressaares: A-Traveli esinduses; Otepääl: OÜ Piive esinduses; Paides: Paide Maksimarketis) ja aadressil www.piletilevi.delfi.ee

Pileti hind on kuni 13. juulini 125 krooni, 7-12 aasta vanustele lastele 65 krooni, kuni 6-aastastele lastele tasuta. Alates 15. juulist on pileti hind 175 krooni, 7-12 aastastele lastele 85 krooni, kuni 6-aastastele lastele tasuta (enne etendust väljastatakse kassast 0-kroonine sülepilet). Enne 13. juulit broneeritud piletid palume välja osta hiljemalt 12. juunil.

Auhinnad 

Margo Kõlar - Eesti Autorite Ühingu preemia 2002 muusika eest lavastustele "Kolm musketäri" ja "Musketärid - kakskümmend aastat hiljem".