Tallinna Linnateater jätkab eelmisel hooajal algust tehtud Teatrikontsertide sarjaga. Publiku vastuvõtt on olnud äärmiselt soe, niisiis hoiame uut traditsiooni elus ja pühendame korra aastaajas meie Hobuveski ainulaadsed ruumid muusikalainetele. Sarja eesmärgiks on tutvustada teatrimaastikuga seotud kodumaiseid artiste ja tuua saali kokku nii muusika- kui teatrisõpru. 

Käesoleval hooajal teeb sügiskontserdiga otsad lahti Mingo Rajandi Kvintett, mis astub 13. novembril kell 19.00 üles koosseisus Mingo Rajandi (kontrabass), Liisi Koikson (vokaal), Joel Remmel (klaver), Marek Talts (kitarr) ja Ahto Abner (trummid). Rajandi on helilooja, kontrabassist ja mitme ansamblite juht. Tema muusika ületab žanri- ja stiilipiire ning loob oma mitmekülgsete rütmide, harmooniate ja dramaturgiaga helgeplaanilise terviku. Ta on kirjutanud muusikat muuhulgas sellistele ansamblitele nagu Ajavares, Heliotroop, Verbarium ja Avarus Ensemble. Rajandi viimaste aastate kunstiline looming on liikunud aina enam interdistsiplinaarsete projektide poole. Ta teeb tihedat koostööd näitlejate, koreograafide, luuletajate, kunstnike ja kirjanikega nii Eestis kui välismaal. Ta on kirjutanud muusikat nii filmile kui tantsu- ja teatrilavastustele (esile võiks näiteks tuua Sõltumatu Tantsu Laval esietendunud „Lingua Franca“ ja Draamateatri repertuaaris oleva lavastuse „Kontrabass“). 

Teatrikontsertidel on piiratud arv istekohti. Pileteid saab osta ainult eelmüügist Piletilevis ja Tallinna Linnateatri kassas.

Info järgmiste kontsertide kohta ilmub Linnateatri kodulehel hooaja jooksul.

Kuulmiseni!