Linnateatri Sõprade Klubi kutsub hommikusöögile

Laupäeval, 5. novembril kell 12.00 toimub Linnateatri suurima sõbra, Leida Rammo loodud Linnateatri fondi tuluüritus, kus antakse välja esimesed stipendiumid Linnateatri näitlejatele. 

Kahe tunni jooksul pakutakse külalistele maitsvat hommikusööki ja kultuuriprogrammi meie näitlejate osalusel. Pärast hommikusööki viivad Linnateatri näitlejad läbi teatrimaja ekskursioone. See saab olema üks eriline ja meeldejääv hommikupoolik teatri heade sõprade seltsis.

Fondile pandi alus eelmise aasta 20. oktoobril eesmärgiga tunnustada Linnateatrit ja selle loomingulist kollektiivi. Tänaseks on fondi kontole laekunud piisavalt suur summa, et jaotada välja esimesed stipendiumid. 

Esimesed stipendiumid annab välja Leida Rammo isiklikult.

Pileti hind on 50 eurot. Ostuga toetatakse Leida Rammo Linnateatri fondi, lisaks sisaldab pilet hommikusööki ning kultuuriprogrammi.

Maitsvat hommikusööki pakuvad neli vahvat õde ehk 4SistersKitchen Catering. 

Piiratud arv pileteid on saadaval alates 11. oktoobrist Piletilevis ja Linnateatri kassas
(Lai 21).

Annetusi Leida Rammo Linnateatri fondile saab teha:
Saaja: Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond
Pank: EE672200221001101347
Selgitus: Annetus Leida Rammo Linnateatri fondi

NB! Linnateater juhib tähelepanu, et antud pileti ostuga annetate poole pileti maksumusest Sihtasutusele Eesti Rahvuskultuuri Fond (reg.kood 90000340). SA Eesti Rahvuskultuuri Fond kuulub tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja ning igal füüsilisest isikust annetajal on õigus antud annetus oma eraisiku tuludeklaratsioonil deklareerida. Selleks, et annetuse andmed kajastuks juba piletiostja eeltäidetud tuludeklaratsioonil, palume kõigil antud annetuse teostanud piletiostjatel edastada AS Piletilevi infomeilile info@piletilevi.ee digiallkirjastatuna järgnev info:
a) annetaja (pileti eest tasunud isik) nimi ja isikukood
b) ostetud annetuspileti(te) ID number/numbrid