Suur juubelihooaja avakontsert. Kõigile Tallinna Linnateatri sõpradele. Tasuta sissepääs.

13. augustil 1965. aastal allkirjastas omaaegne kultuuriministri asetäitja käskkirja Eesti NSV Riikliku Noorsooteatri asutamiseks, mis 1994. aastal nimetati ümber Tallinna Linnateatriks. 13. augustil 2015 on kõik Linnateatri sõbrad palutud Lavaauku suurele juubelihooaja avapeole, et üheskoos meenutada möödunud 50 aastat ning süüa sünnipäevatorti.  
 
Uksed avatakse kell 19.00 ning juubelikontsert saab avalöögi kell 20.00. Üles astuvad nii tänased Linnateatri näitlejad kui ka mitmed üllatusesinejad, kes on siin teatris varem töötanud. Õhtu programm koosneb lauludest, mis pärinevad Noorsooteatri/Linnateatri lavastustest läbi aegade, samuti on publikul võimalus saada aimu teatri ajaloo võtmehetkedest. 
 
Pidupäeval tulevad müügile ka piletid septembrikuus esietenduvale Adolf Šapiro lavastusele „Tagasitulek isa juurde“ ning EMTA lavakunstikooli 27. lennu bakalaureuselavastuse „Segane seltskond“ oktoobrikuu etendustele. Samuti saab osta pileteid Hele Kõrve sooloplaadi „Eluhõiked“ esitluskontsertidele, mis toimuvad oktoobris. Kõigi nende vahel, kes ostavad 13. augustil pileteid Linnateatri kassast, toimub piletiloos – kokku on loosis juubelihõnguline 50 priipääset Hele Kõrve plaadiesituskontserdile või lavastusele „Segane seltskond“. Lisaks loositakse piletiostjate vahel ka Linnateatri CD-plaate ja raamatuid. 
 
Sissepääs üritusele on vaba. Istekohti jätkub esimesele kolmesajale saabujale, seisukohti nii paljudele, kui Lavaauku mahub. Üritust on võimalik jälgida ka Aida tänavalt.
 
Tule ja tähista koos meiega seda tähtsat päeva. Kohtume Lavaaugus!