14. detsembril toimub Tallinna Linnateatris järjekordne Leida Rammo Linnateatri Fondi toetusüritus. Kõik Linnateatri ja Leida Rammo sõbrad on oodatud, et nautida pidulikul õhtupoolikul „Kes kardab Virginia Woolfi?“ etendust ja saada osa 2017. aasta stipendiaadi väljakuulutamisest.

Fondi toetusõhtu etendus algab kell 18.00. Vaheaegadel pakutakse külalistele suupisteid ja etenduse lõpus toimuva preemia väljakuulutamise järgselt süüakse üheskoos torti.

Fondi toetusõhtu piletid hinnaga 50 eurot on müügil Piletilevis ja Linnateatri kassas. Pilet sisaldab pääset lavastuse „Kes kardab Virginia Woolfi?“ etendusele ja 2017. aasta stipendiumi üleandmisele. Ühtlasi toetatakse piletiostuga Leida Rammo Linnateatri Fondi, et stipendiumite jagamise traditsioon oleks jätkusuutlik ka tulevikus.

Eesti Rahvuskultuuri Fondi juures tegutsevale Leida Rammo Linnateatri Fondile pani 2015. aasta oktoobris aluse Leida Rammo eesmärgiga tunnustada Linnateatrit ja selle loomingulist kollektiivi. 2016. aastal pälvisid preemiad Indrek Ojari ja Külli Teetamm.
Kohtumiseni Linnateatris!