Viimastel aastatel on näitlejanna Hele Kõrve pühendunud peamiselt perele, kuid peagi võib teda jälle sagedamini Linnateatri laval näha. Lisaks valmib sügisel tema ammuoodatud sooloplaat „Eluhõiked“ ning oktoobris toimuvad ka plaadi esitluskontserdid. Laulud on kirjutanud Maian Kärmas – mõned lood olid valmis juba varem, mõned on kirjutatud spetsiaalselt Hele jaoks. Üks laul on ka Veiko Tubina sulest. Arranžeeringute autoriks on Rasmus Puur.

Laulnud on Hele Kõrve enda sõnul kogu elu ning muusika on tema jaoks alati olnud oluline eneseväljendusvahend. Helilooja ja laulutekstide kirjutaja Maian Kärmas on varem välja andnud kolm sooloalbumit, millel ta ise oma laule esitab. Eakaaslaste, muusikute ja noorte emadena leidsid Hele ja Maian tööprotsessis palju omavahelisi kokkupuutepunkte. „Maiani lood kõnetavad mind mitmel viisil. Oleme mõlemad sarnaseid eluetappe läbi teinud ja neid „Eluhõiked“ väljendavadki,“ räägib Hele.

„Eluhõigete“ arranžeerija ja dirigent Rasmus Puur on noor, aga juba suurte kogemustega ja tunnustust pälvinud helilooja, kes on muuhulgas ka noorteorkestri Reaalmažoor asutaja. 

Meediakaja

OP! saade Hele Kõrve uuest albumist "Eluhõiked", 14.10.2015

"Hele Kõrve avaldas debüütplaadi: pärast laste sündi on minu hääleulatus läinud laiemaks", ETV saade "Hommik Anuga", 11.10.2015

"Hele Kõrve esitas debüütalbumi nimiloo "Eluhõiked", ETV saade "Hommik Anuga", 11.10.2015