Head Beethoveni sõbrad!

18. veebruaril kell 14 läheme meie armsaks saanud linnateatri teatrisõprade salongi tagasi ja võõrustame korraga kaht pianisti: Lauri ja Piret Väinmaad. See ei ole lihtsalt kontsert, see on võimalus nii helis kui sõnas kiigata sajanditagusesse kodumajapidamisse, kus kõrvuti mitmete teiste traditsioonidega seisis au sees kodumusitseerimine. 

Eesti Muusikaakadeemia õppejõud Lauri Väinmaa on meie klubilistele oma kirgliku väljendusviisiga juba hästi tuttav nii klubist kui suviseselt Hiiumaalt, nüüd on aeg sõlmida sidemed ka Piretiga, kellele on kammermuusikaasjatundjana omistatud doktorikraad. Lauri ja Piret mängivad pianiinol kui kõige levinumal kodupillil neljal käel ja püüavad nõnda taaselustada kauneid muusikalisi hetki koduses miljöös. Vestlust aitab joonel hoida Märt Treier. 

Sellise intiimse ettevõtmisega tähistab klubi Eesti Vabariigi imelist juubelit.

Et ka linnateatri teatrisõprade salong ei ole viimasel ajal saanud võõrustada kaugeltki kõiki soovijaid, julgustame teid otsustama esimesel võimalusel. Kohe, kui olete otsuse langetanud, palun registreerige end SIIN ja tehke kohe seejärel ära ka osalemist kinnistav ülekanne. Selgi korral palume teilt pääsme eest 15 eurot. Ja muidugi on kodus kõik vanaviisi: salong on soe ja hubane, tassis aurab Pauligi kohv ning küllap leiame vabariigi sünnipäeva eel lauale ka miskit magusat.


Kohtumiseni!
Marko ja Märt