Head Beethoveni sõbrad!

Nagu igati vahval kohtumisel poetess Doris Kareva ja Kaja Kärneriga (veel kord tuhat tänu!) ilmsiks tuli, on saanud paika ka meie selle aasta viimase kohtumise aeg ja külaline. Nii külaline ja tema maailmavaade kui jõulueelne ajahetk on kõigiti sobilikud selleks, et otsida vastuseid üksnes tähtsatele küsimustele.

Eestis on palju näitlejaid, ka väga häid, aga mitte kõigil neil ei pruugi olla nii sügavat ja sooja "päriselu" kui Indrekul. Tunneme teda suurepärase näitleja ja lavastajana, vähem teame tema leitud teest õigeusku. Olete õnnega koos, kui vahetevahel on teie kõrvu jäänud tema kaasakiskuvad ja kogu südamest pärit jutlused Vikerraadio hommikuprogrammis, kus ta on osanud nii lihtsalt, nii võluval moel meie teadvusse jõuda nimelt elu pärisasjadega. Loomult väga tagasihoidlik, hindab ta kõrgelt oma perekonda, olles ühes abikaasaga lapsendanud koguni kolm last.

Miks mitte küsida aastalõpu eel just selliselt mehelt, mis ikkagi on siin ilmas see, mille nimel seda surelikku teed sammuda ja kellele meie elu õigupoolest kuulub?

Kui teie südames neid ridu lugedes miski tuksatas, tehke oma kalendrisse 17. detsembri kohale ristike ja pange ennast aegsasti kirja SIIN. Kohtume juba armsaks saanud Tallinna Linnateatri Teatrsiõprade klubis kell 14. Osavõtu eest küsime 15 eurot, sedapuhku veab vestlust Märt Treier.

Kohtumiseni!

Marko ja Märt
Beethoveni Sõprade Klubi