Head Beethoveni sõbrad! 

Suurima heameele ja rahuldustundega anname teile teada, et meie kaua kavandatud kohtumine poetess Doris Karevaga on kokku lepitud ja see leiab aset juba pühapäeval, 26. novembril kell 14 Tallinna Linnateatri Teatrisõprade klubis.

Kohtumine on kahtlemata sündmuse eest, sest tavapäraselt kõneleb Kareva meiega luule ja luuletõlgete kaudu ega esine avalikkuse ees sageli. Seda mõjukam on tema sõnum sõna toetavast või laastavast jõust. Mis on poetessi paelunud viimastel aastatel? Tsiteerime teda

ennast: "viimastel aastatel olen hakanud koguma vanu pühasid tekste, maast leituid, tuulest tooduid." Muide, kõik märgid lubavad oletada, et meie kallis külaline ei jäta ka Beethoveni sõpru ilma neist tekstidest ja luuleridadest, mis tal endal südamel. 

Meie järgmine linnateatri kohtumine on daamide kõnelda. Vestlust Doris Karevaga juhib sedapuhku armastatud raadiohääl Kaja Kärner, kes on ainuüksi sel aastal saanud tunnustada mitmel väärikal moel. Pääsme eest küsime 15 eurot. Kirja saab end panna SIIN, osalemisõiguse annab laekunud ülekanne.

Kohtumiseni!

Marko ja Märt