Head Beethoveni sõbrad!

Kevad ei taha soojemat palet veel näidata, mis loob aga seda parema eelduse veel kord koguneda ja hooajale vääriline punkt panna - muusika võtmes, nagu juba välja kujunenud.

Nagu oleme juba märkinud, on seekordne kohtumine omanäoline nii sisult kui ka vormilt: külalisena on küsija rollis armastatud teleajakirjanik, kultuurisaate Plekktrumm terane saatejuht Joonas Hellerma, tema vestluspartner aga kasvatusfilosoof Airi Liimets. Küll oskame nüüd veelgi täpsemalt anda aimu jututeemast, milleks on inimese häälestamine läbi mõtteloo ja muusika, puudutades filosoofilist antropoloogiat (mis on üks professor Airi Liimetsa uurimisvaldkondi).

Hooaja lõpusündmuse teeb veelgi erilisemaks Gerli küpsetatud kook, millest lausa peab osa saama! Tahame ju tänada klubilisi lõppeva hooaja eest ja anda lähemalt aimu eelseisvast suvehooajast, kuhu mahub vähemalt kaks sündmust. Märgid näitavad, et mõlemad võivad osutada populaarseks. Kindlasti anname kogunenutele võimaluse end aegsasti ja muretult kirja panna.

Niisiis, kohtume 28. mail kell 14 Tallinna Linnateatri Teatrisõprade klubis. Pileti eest küsime 15 eurot ja registreerida saab end siin. Nagu varasemalt, tagab seegi kord osavõtu sündmusest registreerimisele järgnev ülekanne pangas.

Marko ja Märt