Head Beethoveni sõbrad!

Aastalõpp on kiire kõigil, nii meilgi. Äsjasest kohtumisest arhitektuuriajaloolase Oliver Orroga hankisime rohkesti mõtteainet meid eestlasi ümbritseva ruumi ja piiride kohta, lisaks veel paljulubava mõtte võtta tuleva aasta varasuvel üheskoos ette avastusretk Ida-Virumaale arhitektuuriimesid kaema. Südamest aitäh Oliverile, klubi eestseisus võtab plaani kavva ja asub tegutsema.

Selle aasta viimase kokkusaamise keskmes on aga Tallinna praost ja Jaani kiriku õpetaja Jaan Tammsalu, mees, kes mõistab arutledes ühendada nii vaimuliku kui ilmaliku. Ülesanne külalisele ei ole lihtsamate killast - jätkades trotslikult eestlase olemuse mõtestamist, tegeleme sedapuhku selle kinnisevõitu rahva hingega ja küsime, mis ikkagi seal toimub? Kust see tegelikult valutab, mis rõõmu pakub?

Kallid klubilised, aega klubini on tänasest kõigest poolteist nädalat. Seega andkem kibekiiresti oma tulekust teada ja tehke seda siin. Kohtume juba pühapäeval, 4. detsembril ikka meie armsaks saanud Tallinna linnateatri Teatrisõprade klubis. Marko valib muusika ja Märt intervjueerib külalist. Võime lubada, et tulemata ei jää ka üllatused.

Kohtumiseni üsna pea!


Marko ja Märt