Ootame kevadet, ootame värskeid helisid. Kevadine pööripäev lubab neid ka tuua. Selleks tuleb seada siht Tallinna Linnateatri Hobuveskisse (Lai 47), kus toimub järjekorras kolmas Teatrikontsert. 

Kevadine kontsert leiab aset 20. märtsil kell 19.00, kui soolokavaga astub üles Argo Vals.
Noor muusik, kelle jäljega kodumaisele muusikaskenele on kohalikud melomaanid läbinisti tuttavad, on astunud esimesed sammud ka teatrimaailma. Hiljuti võis tema muusikat näiteks kuulda Tallinna Tantsuteatri lavastuses „Somnium“ ja Ugala teatris äsja lavale tulnud Andres Noormetsa uues lavastuses „Naine merelt“.

Nüüd on Linnateatri publikul võimalus kuulda Argo Valsi ainulaadset kõlakeelt elavas esituses siinsamas Laia tänava Hobuveskis. 

Argo Vals on ennekõike tuntud kitarristina. Üha enam on muusik oma loomingusse aga põiminud elektroonilisi elemente klahvpillide ja trummimasinate kasutamisega. Sarnast sünteesi on oodata märtsikuiselt Linnateatri kontserdilt. Seni kaks sooloalbumit välja andnud Vals on muuhulgas esinenud festivalil Schilling, Viljandi Pärimusmuusika Festivalil ja Jazzkaarel. Samuti on ta andnud hulganisti edukaid kontserte välismaal. 2019. aastal on oodata ta järgmist soolalbumit. 

Hooajal 2018–2019 pühendame igal aastaajal ühe õhtu Hobuveskis muusikale. Sügisel tegi otsad lahti Ardo Ran Varres Film Music Band, talveõhk usaldati Lauri-Dag Tüüri hoolde – kevadootus jääb niisiis Argo Valsi kanda.

Info uute kontsertide kohta ilmub Linnateatri kodulehel hooaja jooksul. Istekohti on piiratud arv!