Kalaranna 28

Külastuse kolm kuldreeglit

 

  • SAABU VARAKULT. Etendusel on kohti 800 inimesele ja kogu publiku sisse laskmine ning piletite käepaelte vastu vahetamine võtab aega. Uksed ja kohviku avame tund enne etenduse algust.
  • RIIETU SOOJALT, kuna mere ääres on väga tuuline ja kohapeal pleede ei jagata.
  • JÄTA VÕIMALUSEL AUTO KOJU. Soovitame etendusele tulles auto koju jätta, kuna kohapeal olevas tasulises parklas on piiratud arv parkimiskohti.

Google Mapsi rakendusega orienteerudes lisa sihtkohaks ‘Vesilennuki 4’, siis jõuad õigele poole Kalaranna 28 krunti, kus asub ka sissepääs.

Loe ühistranspordiga ja autoga tulemisest, parkimisest ja kõigest muust vajalikust täpsemalt alt poolt.

Ühistransport

Lähim ühistranspordipeatus (3 minutit jala) on Lennusadam, kuhu sõidab Vabaduse väljakult ja Kopli liinidelt buss number 73. Põhja puiestee trammipeatus (liinid 1 ja 2) asub 13 minutilise jalutuskäigu kaugusel, Balti jaam 15 minuti kaugusel.

Parkimine

Kui otsustad siiski autoga tulla, siis tuleb õigesse parklasse jõudmiseks panna Google Mapsi või Waze’i rakendusse sihtaadressiks ‘Vesilennuki 4’.

Parklat opereerib EuroPark, iga alustatud 6 tundi maksab 3 eurot. Palume järgida parkimisreguleerija korraldusi.

Palume saabuda varakult juhuks, kui parkla on juba täitunud ja tuleb kaugemale parkida, et siiski õigeaegselt etendusele jõuda.

Riietus

Palume riietuda väga soojalt. Mere ääres on isegi soojal suvepäeval tuuline ja pigem jahe. Kohapeal pleede ei jagata, niisiis tuleb kõik vajalikud kihid endal kaasa võtta.

Tugeva vihma korral jääb etendus ära (sellest antakse esimesel võimalusel teada Linnateatri sotsiaalmeedia kanalites ja kodulehel), nõrga vihma korral palume kaasa varuda vihmakeep, vihmavarjude kasutamine on keelatud.

Kohvik

Kohapeal opereerib kohvikut Gorži hoovis tegutsev Bubble Baar. Lisaks on avatud teised Gorži hoovis tegutsevad kohvikud. Bubble Baari joogid serveeritakse Ringo korduvkasutatavas panditopsis, nii et vii tops pärast kindlasti tagasi, et 1€ tagasi saada ja keskkonda hoida.

 

Etenduse mõnusamaks tegemiseks on võimalik vaheajaks toit ette tellida. Söömine toimub püstijala laudades, mida ette broneerida ei saa. Bubble Baar pakub järgmisi pakette:

  • Kombo 1: päevakook + kohv = 8€*
  • Kombo 2: päevakook + kohv + salat = 13€*
  • Kombo 3: cava + päevakook = 13€*
  • Kombo 4: salat + kohv = 13€*

* Hind sisaldab Ringo korduvkasutatava panditopsi tasu 1€, mille saab pärast tarbimist tagasi.

NB! Ettetellimused peavad olema tellitud ja tasutud vähemalt 24h enne teie etenduse toimumist.

 

Tellimus saata mailiaadressile – – tellimusele lisada enda kombo number/numbrid, etenduse toimumise kuupäev ja enda ees- ja perekonnanimi.

Tellimus tuleb tasuda LHV kontole: MADE IN VACHINA EVENTS OÜ • EE167700771006241244, selgitusse lisada kombo number, etenduse toimumise kuupäev ja enda ees- ja perekonnanimi.

Ligipääsetavus

Esimese rea kohtadeni pääseb ka ratastooliga. Lavastuse alal väljaspool tribüüne trepid puuduvad, aga maastik võib kohati olla ebaühtlane, lisaks pole kohapeal inva-tualette.