Talveöö unenägu 2014 kutsub kõrvalprogrammi raames kohtumistele tegijatega

Lisaks põhiprogrammi neljale lavastusele  käib festivali ajal Linnateatris vilgas elu.  

Õhtuti pärast etendusi mängitakse  muusikat Sõprade klubis, taotakse pinksi Linnateatri Dieles ja võideldakse kaamosega. Laupäeval, 13. detsembril toimub tantsija Cedric Andrieux workshop tantsuprofessionaalidele ning festivali  lõpetab inglisekeelne koomik Will Franken

Festivali jooksul on kõigil huvilistel võimalik lähemalt tuttavaks saada ka tegijatega, kes lavastuste taga seisavad - või lausa laval. Kõik huvilised on oodatud kohtumistele kunstnikega, mis toimuvad õhtuti Teatrisõprade klubis (Lai 23). Vestlusi juhib festivali kuraator Paavo Piik, vajadusel tõlgitakse need eesti keelde. Sissepääs on prii.   

9. detsembril kell 21.30 - Jörg Karrenbauer (Rimini Protokoll, GER). Kuidas mõtleb lavastusi välja Rimini Protokoll? Kas teatris on vaja näitlejaid? Mis on huvitavaim linn, kus lavastust "Remote X" on seni mängitud?

11. detsembril kell 21.30 - Antti Mikkola ja "Kuningannamängude" näitetrupp (FIN). Mida uut on Soome teatris? Miks teeb mees lavastuse naistest? Mille peale soome teatris kõige rohkem naerdakse?

12. detsembril kell 21.00 - Cédric Andrieux (FRA). Mille poolest erineb tantsija raamatupidajast või ehitajast? Kuidas nägi välja koostöö Jerome Bel'iga? Milline on tantsija pensionipõlv?

13. detsembril kell 20.00 - Julien Schwab ja Nicholas Cotz (Personal Theatrics Company, USA). Mis imeloom on Ameerika teater? Kuidas jääda ellu konkurentsis meelelahutusega? Millest kirjutavad noored ameerika näitekirjanikud?