Saa tuttavaks festivali vabatahtlikega!

Talveöö Unenägu alustab täpselt nädala pärast! Festivali suure juubeli puhul tutvustame meie imetublisid ja andekaid vabatahtlikke, kes kümnendal Talveöö Unenäol sündida aitavad! Jäta need näod meelde – need on, tõesõna, maailma kõige ägedamad inimesed!MIKS OLED TALVEÖÖ UNENÄO VABATAHTLIK?
Anu: “Nagu ütleb vabatahtliku mõiste - see on tahe anda oma väike osa Talveöö Unenäo festivali jaoks.Lisaks võimalus avastada ja kogeda midagi uut, end proovile panna, kohtuda erinevate inimeste ja maailmadega. Teha nii, et külalised ja publik end siin hästi tunneksid.”MIKS OLED TALVEÖÖ UNENÄO VABATAHTLIK?
Kerti: “Olen Talveöö Unenäo festivalil varemalt vabatahtlik olnud vähemalt kolmel korral (vähemalt sellepärast, et rohkem kordi ei suutnud ma hetkel meenutada). Mind toob festivali juurde muudkui tagasi asjaolu, et see oli kõige esimene üritus, kus ma vabatahtlikuna kaasa lõin (2006. aastal) ja see oli lihtsalt niivõrd hea kogemus ning seda on alati tore meenutada. Vahepeal olen vabatahtlikuna kaasa löönud mitmete ürituste korralduses, aga tänaseks on teatrifestival ainus, kus ma vabatahtlikuna kaasa löön, võib vast öelda, et olen Linnateatrile truuks jäänud!”MIKS OLED TALVEÖÖ UNENÄO VABATAHTLIK?
Inge: “Kui mu ema töötas kunagi ammu Noorsooteatris ja mind etendusele kaasa võttis, pistsin kõva häälega kilkama. Katsun nüüd seda tegu heastada. Tegelikult otsin ikka veel seda suurt jääkaru, keda siis lava taga kohtasin.”MIKS OLED TALVEÖÖ UNENÄO VABATAHTLIK?
Zarina: “I’m originally from St. Petersburg and I worked on several international theater festivals there, and have also worked for the Golden Mask festival in Estonia. I love the theater and I particularly love the sense of atmosphere and community that festivals generate. I also very much appreciate Alvis Hermanis’s work, so by volunteering for the Midwinter Night’s Dream I can help in a small way to bring his brilliant productions to audiences in Tallinn.”MIKS OLED TALVEÖÖ UNENÄO VABATAHTLIK?
Anna: “Vabatahtlik töö on minu elu lahutamatu osa, võiks lausa öelda, et elustiil ning kui lisada sellele veel teatriarmastust, siis vastus on lihtne! Maailma parim tunne on kaasa aidata festivali korraldamisele, mis pakub midagi uut ja põnevat teistele teatrisõpradele!”


MIKS OLED TALVEÖÖ UNENÄO VABATAHTLIK?
Gaila: “Sest see on Linnateater!”