Riiklike piirangute tõttu lükkub teatrikontsert edasi. Uus kontserdi toimumisaeg on 10. september, kehtivad samad piletid ja kohad. Kui uuel kuupäeval pole võimalik kontserdile tulla, ostetakse piletid tagasi 24. maini. Tagasiostu info leiad siit.

 

Tallinna Linnateateri 2021/2022 hooaja Teatrikontsertide sarja avab Hobuveskis Mari Jürjens, tuntud näitleja ja laulja, kes on oma soojade intiimsete esinemistega jätnud sügava jälje nii mõnegi muusikasõbra hinge.

 

Näitlejana on Mari publikule tuttav ennekõike töödega von Krahli teatris. Kuid muusikuna on Mari juba kümme aastat otsinud täiesti oma joont ja jaganud nende otsingute tulemusi kuulajatega seni kokku neljal stuudioalbumil. Neist värskeim ilmus 10. oktoobril 2020 pealkirjaga “Omaenese ilus ja veas”, kus Mari jätkab teed folgiliku laulukirjutajana ja pakub oma sõnadega igaühele omal moel mõtteainest ning äratundmist.

 

Kontsert toimub sündmuse ajal kehtivate tingimuste järgi. Teatrikontsertidele müüdavad piletid on nummerdatud istekohtadega.

 

Kuula Mari Jürjensi viimase albumi lugu “Süü” Soundcloudist:

Esineb:
Mari Jürjens

Projektijuht:
Oliver Berg

Asukoht:
Hobuveski

Toimumisaeg:
10. september kell 19

Pilet:
18 eurot, sooduspilet 13 eurot