Gorge Mastromase rituaalne tapmine. Leida Rammo Linnateatri Fondi toetusõhtu

Kättejõudnud sügis toob Linnateatrisse juba traditsiooniks saanud Leida Rammo Fondi toetusõhtu. Viiendat korda toimuv iga-aastane sündmus leiab seekord aset 28. novembril. Eesti Rahvuskultuuri Fondi juures tegutseva Leida Rammo Linnateatri Fondi eesmärgiks on toetada Tallinna Linnateatrit ning tunnustada teatri loomingulist kollektiivi. Nagu ka eelmistel aastatel, on õhtu kulminatsioon stipendiaadi välja kuulutamine. Kõigil on võimalus annetusega fondi käekäiku panustada oma võimete kohaselt.

Toetusõhtu pilet tagab koha 28. novembri etendusele “Gorge Mastromase rituaalne tapmine”. Priit Piusi debüütlavastuses, mis esietendus eelmisel hooajal, on luubi all küsimused eetikast ja empaatiast ning nende võimalikkusest halastamatus ärimaailmas. Uuri lavastuse kohta lähemalt.

Uksed avame külalistele juba kell 18, et veeta suupistete toel õdusas õhkkonnas aega. Õhtu jooksul mälestame ka sõnas ja pildis suvel meie seast lahkunud Leida Rammot, kes toetusõhtu traditsioonile ja fondile aluse pani. Stipendiaat kuulutatakse välja Taevalaval pärast etenduse lõppu. Järgneb vabas vormis õhtu nautimine, mille juurde kuulub nii tort kui klaaside kokku löömine.

Fondi toetusõhtu piletid hinnaga 50 eurot tulevad müügile 1. oktoobril kell 11.00 Piletilevis ja Linnateatri kassas. Piletiostuga toetatakse Leida Rammo Linnateatri Fondi, et stipendiumite jagamise traditsioon oleks jätkusuutlik ka tulevikus.

 

Eesti Rahvuskultuuri Fondi juures tegutsevale Leida Rammo Linnateatri Fondile pani 2015. aasta oktoobris aluse Leida Rammo, eesmärgiga tunnustada Linnateatrit ja selle loomingulist kollektiivi. 2016. aastal pälvisid preemiad Indrek Ojari ja Külli Teetamm, 2017. aastal pärjati stipendiumiga Epp Eespäev, 2018. aastal osutus laureaadiks Alo Kõrve, 2019. aastal Hele Kõrve.

Toimumisaeg:
28. november 2020, kell 19
uksed kell 18

Toimumiskoht:
Taevalava

Lavastus:
Gorge Mastromase rituaalne tapmine

Pilet:
50 eurot
Osta pilet