Uudisvoog

Uudised RSS

1. juunist tulevad müügile septembrikuu etenduste piletid

1. juuni 2015
1. juunil tulevad Tallinna Linnateatri kassas ja Piletilevis müügile septembrikuu etenduste piletid. Vaid ühe erilise septembrikuise lavastuse piletite soetamisega tuleb oodata 13. augustini. 

Meil on hea meel teatada, et 2015/2016 hooajal oma 50. juubelit tähistav Linnateater toob kohe septembris välja kaks uuslavastust tunnustatud külalislavastajatelt, millest ühes teeb kaasa Linnateatri raudvara ja teises eesti teatri noor tulevik.  

Noort ja värsket energiat toob hooaja algusesse Lavakunstikooli 27. lennu diplomilavastus Adrian Giurgealt, materjaliks Rodney Acklandi värvikas ja hoogne „Segane seltskond“. Mängivad Linnateatri näitlejad Elisabet Reinsalu, Liis Lass, Kaspar Velberg ning Lavakunstikooli 27. lennu tudengid Jürgen Gansen, Markus Habakukk, Laura Kalle, Karmo Nigula, Saara Nüganen, Lauli Otsar, Ott Raidmets, Christopher Rajaveer ja Liisa Saaremäel. Esietendus on 23. septembril Salme Kultuurikeskuses. Tutvu lavastusega lähemalt siin.

Legendaarne Adolf Šapiro toob Taevalaval välja Madis Kõivu näitemängu „Tagasitulek isa juurde“, kus mängivad Lembit Ulfsak (Eesti Draamateater), Elmo Nüganen, Anne Reemann, Kalju Orro, Epp Eespäev, Külli Teetamm, Piret Kalda ja Rain Simmul. Esietendus on 16. septembril, piletid tulevad müügile 13. augustil. Tutvu lavastusega lähemalt siin

Sügist silmas pidades võib endale kalendrisse märkida ka kuupäeva 13. august, sest siis avame taas pisut eripärase üritusega Linnateatri juubelihooaja. Jälgi reklaami meie kodulehel! 

Suveteatri huvilistele teadmiseks, et veel on saada pileteid Martti Helde lavastusele„Vanamees ja meri“, mida mängitakse ainult selle aasta juunikuus! 

Vaata mängukava siit