Sündinud: Tallinnas, 24. juuni 1970 

Haridus: 1992. aastal lõpetas Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri XV lennu 

Perekond: peres kasvab tütar

Linnateatris töötab:  alates 1992. aastast näitlejanaRollid

Linnateatris





Rollid Linnateatris

Macduff W. Shakespeare / A. Mikkola "Macbeth"
lavastaja A. Mikkola, esietendus 2017

Paul, Isa  D. Macmillan, "Inimesed, kohad ja asjad"
lavastaja D. Leesalu, esietendus 2016 

Oberon – W. Shakespeare, "Suveöö unenägu"
lavastaja J. Rohumaa, esietendus 2016

Selifan  N. Gogol, "Surnud hinged"
lavastaja H. Toompere, esietendus 2014

Duncan D. Kelly, "Armastus ja raha"
lavastaja S. Pukk, esietendus 2014

Vaimulemb  M. Carr, "Kassirabal"
lavastaja M. Kalmet, esietendus 2013

Nikolai Polevoi  T. Stoppard, "Utoopia rannik. I osa. Teekond"
lavastaja P. Pedajas, esietendus 2013 

Pjotr Petrovitš, Rebrotjossov  A. Tšehhonté, "Maailmale nähtamatud pisarad"
lavastaja E. Nüganen, esietendus 2012

Moncriff ja Pellico  P. Barnes, "Jumala Narride Vennaskond"
lavastaja E. Nüganen, esietendus 2010

"Homme näeme"
lavastaja P. Võigemast, esietendus 2010

Karl  J.-L. Lagarce, "Meie, kangelased"
lavastaja E. Nüganen, esietendus 2009

Kemp  M. Panych, "Minu tädi"
lavastaja A. Eelmaa, esietendus 2009

Teine Kapten, Dolžanski  O. ja V. Presnjakov, "Ohvrit mängides"
lavastaja M. Koldits, esietendus  2008

Rätsep  S. Mrožek, "Rätsep"
lavastaja M. Koldits, esietendus 2006

Robi  J. Tätte, "Kaev"
lavastaja I. Sammul, esietendus 2006

Advokaat Paralepp  A. H. Tammsaare / E. Nüganen, "Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4."
lavastaja E. Nüganen, esietendus 2006

Peeter, Miku  J. Tätte, "Meeletu"
lavastaja E. Klemets, esietendus 2005

Kopfschneider, Solotarski, Schnellmann  A. H. Tammsaare / E. Nüganen,  "Tõde ja õigus. Teine osa"
lavastaja E. Nüganen, esietendus 2005

Anthony Blanche  E. Waugh / T. Sinissaar, "Sebastian"
lavastaja J. Rohumaa, esietendus 2004

Lucky  S. Beckett, "Oodates Godot'd"
lavastaja J. Rohumaa, esietendus 2003

Toomas  J. Tätte, "Kaotajad"
lavastaja E. Nüganen, esietendus 2003

Fitzpatrick  D. Storey, "Pühapäev"
lavastaja J. Rohumaa, esietendus 2002

Hal  D. Auburn, "Tõestus"
lavastaja A. Prosa, esietendus 2002

Joachim Ziemssen  T. Mann / M. Kõiv, "Võlumägi"
lavastaja J. Rohumaa, esietendus 2001

Hertsog de Beaufort, Kõrtsmik  A. Dumas / E. Nüganen, "Musketärid. Kakskümmend aastat hiljem"
lavastaja E. Nüganen, esietendus 2001

Billy Claven  M. McDonagh, "Inishmaani igerik"
lavastaja J. Rohumaa, esietendus 2000

Carlos  J. W. Goethe, "Clavigo"
lavastaja A. Moses, esietendus 2000

Horatio  W. Shakespeare, "Hamlet"
lavastaja E. Nüganen, esietendus 1999

Walt  M. Twain / P. Sauter, "Prints ja kerjus"
lavastaja J. Rohumaa, esietendus 1999

Lenny  H. Pinter, "Kojutulek"
lavastaja A. Noormets, esietendus 1999 

Roland  J. Tätte, "Ristumine peateega"
lavastaja J. Tätte, esietendus 1998

Ede  B. Brecht / K. Weill, "Kolmekrossiooper"
lavastaja A. Šapiro, esietendus 1997

Valentine Coverly  T. Stoppard, "Arkaadia"
lavastaja J. Rohumaa, esietendus 1997

DJ Professor Helmet  J. Rohumaa / M. Tuuling / I. Omaru, "Impro 2 - Nanseni pass"
lavastaja J. Rohumaa, esietendus 1996

Matteo – A. Volodin, "Toboso Dulcinea",
lavastaja K. Komissarov, esietendus 1996

Krahv de Wardes, Cahusac  A. Dumas / E. Nüganen, "Kolm musketäri"
lavastaja E. Nüganen, esietendus 1995

Sergei Voinitsev  A. Tšehhov, "Pianoola ehk Mehhaaniline klaver"
lavastaja E. Nüganen, esietendus 1995

Ciro  L. Visconti, "Rocco ja tema vennad"
lavastaja J. Rohumaa, esietendus 1994

Politseimeister – Molière, "Tartuffe"
lavastaja R. Baskin, esietendus 1993

Rollid Noorsooteatris

Rahvas, muusikud  P. Weiss, “Rahvasõbra tagakiusamine ja tapmine Seewaldi vaimuhaiglas sadisti juhtimisel”

lavastaja M. Unt, esietendus 1992

Bor  H. Gudmundsdottir, "Maestro"
lavastaja K. Kilvet, esietendus 1993

Poiss  W. Saroyan, "Hei, on siin keegi?"
lavastaja J. Rohumaa, esietendus 1992

Paris  W. Shakespeare, "Romeo ja Julia"
lavastaja E. Nüganen, esietendus 1992

Matt  H. Schmidt / T. Jones, "Fäntästiks"
lavastaja K. Kilvet, esietendus 1992

Hunt  S. Kozlov, "Tilimilimlandia"
lavastaja K. Orro, diplomilavastus, esietendus 1990

Rollid mujal

U. Lennuk "Paljasjalgne Debora",
lavastaja R. Trass, esietendus Kuressaare Linnateatris 2016

Zenon – J. Eisenberg "Ülevaataja",
lavastaja P. Tammearu, esietendus Kuressaare Linnateatris 2015
B. Friel, "Molly Sweeney"
lavastaja P. Tammearu, esietendus Kuressaare Linnateatris 2015
I. Hargla, "Testamenditäitjad",

lavastaja P. Tammearu, esietendus Kuressaare Linnateatris 2014

S. Bobrick / R. Clark, "Wally kohvik"
lavastaja P. Tammearu, esietendus Kuressaare Linnateatris 2013

T. Palu, "Talgud"
lavastaja T. Palu, esietendus Kuressaare Linnateatris 2013

G. B. Shaw, "Mesallians"
lavastaja R. Baskin, esietendus MTÜ-s Kell Kümme 2012 

L. Ots, "Jaan Poska saaga"
lavastaja A. Mäeots, esietendus Jaan Poska majas, Vana Baskini teater 2011

W. S. Maugham, "Ring"
lavastaja R. Baskin, esietendus MTÜ-s Kell Kümme 2011

U. Lennuk, "Oma saar"
lavastaja R. Trass, Kuressaare Linnateater 2011

Vetevana (Lembit)  S. Soro, "Rääkivad kivid"
lavastaja T. Palu, esietendus Kuressaare Linnateatris 2010

A. Buero Vallejo, "Lõõmav pimedus"
lavastaja A. Hermanis, esietendus Von Krahli Teatris 1994

W. Shakespeare, "Suveöö unenägu"
lavastaja K. Komissarov, diplomilavastus Ugalas 1990

M. Unt, "Keiser Nero eraelu"
lavastaja K. Komissarov, diplomilavastus Ugalas 1990

L. Pirandello, "Kuus tegelast autorit otsimas"
lavastaja R. Baskin, diplomilavastus Eesti Draamateatris 1991

Olulisemad tööd väljaspool Linnateatrit

Alates 1993. aastast laulab ning mängib löökriistu ansamblis "L' Dorado". 
Esinenud ETV ja ER lastesaadetes, lugemistundides ja kuuldemängudes. 

Teinud kaasa seriaalides:
"Parim enne" (Kanal 2, alates 2013), "Kodu keset linna" (TV3, alates 2003) ja "Klass: elu pärast" (ETV, 2010) 

Teinud muusikalise kujunduse Kuressaare Linnateatri ja teater Ugala koostöölavastusele "Vana õngitseja" (esietendus 2013)

Preemiad

Eesti kultuurkapitali Näitekunsti Sihtkapitali poolt algatatud noorte loomestipendium 1998

Ants Lauteri nimeline näitlejapreemia 2002

Linnateatri kolleegipreemia - parim meesnäitleja 2001, parim kõrvalosatäitja 2002, 2007, parim meespeaosa 2009 ("Minu tädi" - Kemp), parim meeskõrvalosa 2013 (rollid lavastuses "Maailmale nähtamatud pisarad")