Inimesed

Loominguline personal

Elmo Nüganen, peanäitejuht 
Diana Leesalu, lavastaja
Triin Sinissaar, dramaturg
Riina Roose, muusikaala juhataja
Reet Aus, peakunstnik
Kustav-Agu Püüman, kunstnik 
Triinu Sillaste, trupijuht

Näitlejad  
Allan Noormets, näitleja   
Alo Kõrve, näitleja   
Andero Ermel, näitleja 
Andres Raag, näitleja 
Andrus Vaarik, näitleja  
Anne Reemann, näitleja  
Anu Lamp, näitleja   
Argo Aadli, näitleja 
Elisabet Reinsalu, näitleja  
Epp Eespäev, näitleja 
Evelin Võigemastnäitleja  
Hele Kõrve, näitleja 
Helene Vannari, näitleja   
Indrek Ojari, näitleja   
Kalju Orro, näitleja  
Kaspar Velberg, näitleja    
Kristjan Üksküla, näitleja   
Külli Teetamm, näitleja  
Liis Lass, näitleja   
Maiken Schmidt, näitleja  
Margus Tabor, näitleja   
Mart Toome, näitleja   
Mikk Jürjens, näitleja  
Märt Pius, näitleja   
Piret Kalda, näitleja  
Priit Pius, näitleja 
Rain Simmul, näitleja   
Sandra Uusberg, näitleja   
Tõnn Lamp, näitleja  
Ursula Ratasepp, näitleja    

Lavastust ettevalmistav personal

Mart Saar, lavastusjuht
Tiit Villemsoo, dekoratsiooniala juhataja
Ene Palu, kostüümiala juhataja
Airi Look, butafor-dekoraator
Grete Saluste, butafor-dekoraator
Rene Vernik, dekoraator-puusepp
Gert Lombiots, tisler-dekoraator
Aalja Soome, rätsep    
Airiin Saar, rätsep   
Tiina Uibo, rätsep
Jaana Leib, rätsep 
Deevy Pukk, kostüümilaenutaja

Etendust teenindav personal

Annika Rohtväli, etenduse juht
Kristiina Jalasto, etenduse juht
Ave Kaing-Kaabel, etenduse juht 
Terje Kessel-Otsa, vanemrekvisiitor
Margus Mänd, rekvisiitor
Veeli Tamm, rekvisiitor
Laura Väljaots, rekvisiitor
Merily Loss, vanemvalgustaja
Neeme Jõe, valgustaja

Silver Savik, valgustaja
Teet Orupõld, valgustaja
Haar Tammik, vanemhelitehnik
Arbo Maran, helitehnik
Indrek Tiisel, helitehnik
Nikita Šiškov, helitehnik 
Lauri Urb, videotehnik
Jaak Kaljurand, pealavameister
Tarvo Elblaus, vanemlavameister
Jaan Kaljurand, lavameister
Sergei Peetso, lavameister
Jasper Roost, lavameister
Joonas Eskla, dekoratsioonide monteerija
Ilmar Aru, dekoratsioonide monteerija
Anu Konze, vanemgrimeerija
Enda Karimõisa, grimeerija
Annifrid Muda, grimeerija
Heldi Aun-Trepp, grimeerija
Elerin Luuk, grimeerija
Marika Paesalu, grimeerija (lapsepuhkusel)
Külli Pavelson, vanemriietaja
Anneli Kõrvel, riietaja
Kristiina Maimre, riietaja
Õnne Meronen, riietaja
Eha Gutmann, pesupesija-triikija

Publikut teenindav personal

Ly Mälter, teenindusjuht
Juta Olesk, publikuteenindaja
Katri Lehtlaan, publikuteenindaja
Anneli Meister, publikuteenindaja
Elle Lepp, publikuteenindaja
Hedi-Katrin Verte, publikuteenindaja
Aune Marjapuu, publikuteenindaja
Tiia Pariis, publikuteenindaja
Getterly Vou, publikuteenindaja
Karl Andreas Sprenk, publikuteenindaja

Ingrid Noodla, publikuteenindaja
Meeri Ann Ostrov, publikuteenindaja
Maire Noodla, publikuteenindaja
Pirte Laura Lember,
publikuteenindaja
Harald Kristjan Reemets, publikuteenindaja